Používateľove komentáre (1 - 15 z 34)

legi 10.03.2020 (08:56) · k príspevku ALPINA Cyklistická prilba Ximo biele kvetiny veľ.: S

thumb_up0thumb_down


je táto prilba dostupná aj vo veľkosti XS?

 
legi 13.08.2019 (08:34) · k príspevku ŠKODA Horal MTB maratón - 20. ročník

thumb_up1thumb_down


KREJZI - najlepšie preteky aké som kedy išiel (v porovnaní SALZKA-B je prechádzka ovocným sadom). Skvelé občerstvovačky - výborný a milý ľudia, všetko nachystané.
👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 
legi 16.01.2019 (18:06) · k príspevku Test: Lezyne Micro GPS HR - malé, výkonné a spoľahlivé GPS

thumb_up0thumb_down


Chlapi to berte to je masakrálna cena.

 
legi 30.09.2018 (07:46) · k príspevku Bratislavský MTB maratón

thumb_up0thumb_down


Musím pochváliť značenie, veľké šípky a X ktoré je vidno už zďaleka aj pre tých čo idú medzi prvými a rýchlo. Nebezpečné úseky tam neboli takže na to značenie ani netrebalo. Pekné zázemie Štartu a jedna rada pre organizátorov - je pekné že nám do štartovacieho balíka dáte raw-gluten free-vegan-bio-eko-super-turbo tyčinku, ale keď ju zabalíte do plastovej tašky tak sa stráca ten eko efekt. Napr. na levočskom maratóne nám tento rok dávali štartovací balíček v taškách vytvorených zo starých tričiek, alebo už keď nie až tak to tak na Snežnickom maratóne to dávali v papierových taškách. Trošku ekológie ku všetkým tým e-bikom 😂. A za mňa - ťa cigánka bola super, len ju bolo potrebné preložiť pivom.

 
legi 09.09.2018 (06:43) · k príspevku ISTROFINAL SNEŽNICKÝ MTB maratón

thumb_up0thumb_down


Na snežnici všetko tip-top ako má byť. Nepáčilo sa mi iba to, že už sa zbytočne a umelo čakalo na vyhlasovanie víťazov. Ale inak myslím že Snežnica je určite medzi top3 najťažšimi traťami na Slovensku. Palec hore.

 
legi 22.08.2018 (15:33) · k príspevku Reportáž: Kráľovský MTB maratón - maratón v kráľovstve trailov

thumb_up0thumb_down


škoda že nebol na programe dňa aj CarbonKiller - tam by si ie 2.4 užil

 
legi 23.07.2018 (13:54) · k príspevku Jakľofski bicigeľ

thumb_up0thumb_down


Perfektná akcia, nádherná trať - veľmi dobre skombinované traily a stúpania, možno by akurát ešte mohol organizátor porozmýšľať ako vypustiť ten pomerne dlhý asfaltový úsek s prechodom cez Kojšov. Ak by tam ten nebol tak je to maratón kde sa prakticky vôbec nejde po asfalte (ak nerátam prejazd dedinami). A taktiež organizácia a zázemie bolo na veľmi dobrej úrovni.

 
legi 04.06.2018 (10:50) · k príspevku FESTINA 24 HOUR WEMBO MTB EUROPEAN CHAMPIONSHIP

thumb_up0thumb_down


Všetko fajn - veľmi dobre zvládnutá akcia. Asi jediná výhrad je to jedlo - jednak čas jeho vydávania a aj chuť samotného jedla. Počasie nás všetkých parádne potrápilo - ale to patrí k tomu, klobúk dole hlavne pre sólistov.

 
legi 27.05.2018 (19:33) · k príspevku STEFE MTB maratón Levočské vrchy

thumb_up0thumb_down


Výborne urobená trať - aj keď na niektorých veľmi zjavných križovatkách mi chýbalo značenie formou šipkou a ešte pri vracákoch (ktorých tam bolo požehnane) by mohlo byť už pár metrov predtým upozornenie že ide prudká zatáčka.
Inác veľmi chválim ekopoňatie celej akcie - tašky, šnúrky a taniere po dojazde boli top (palec hore).

 
legi 22.05.2018 (09:30) · k príspevku Test: Lezyne Micro GPS HR - malé, výkonné a spoľahlivé GPS

thumb_up0thumb_down


Vidis, to som ani nevedel, popravde som navigaciu vyuzil, teda skor vyskusal iba raz, ked som si ich kupil, odvtedy som to este nepouzil.

 
legi 13.05.2018 (07:42) · k príspevku CUBE SPA MTB maratón Rajecká dolina

thumb_up0thumb_down


Veľmi pekná trať.
Jediná taká drobná výhrada je len k bufetom:
Obsah bol pravdepodobne fajn to som si nejako nevšimol, ale možno trošku viac naučiť ľudí ktorý na nich robia, že aspoň tým prvým pár pretekárom ktorý idú bez zastavenia by bolo dobré podať vodu alebo iontak, priamo do jazdy aby nemuseli zastavovať.
Ináč všetko v poriadku.
Velmi dobrý nápad bol dať zľavnené štartovné bez darčekov a jedla - nemusím zbierať ďalšie papierové zbytočnosti, igelitky a bidony ktoré sa mi nepáčia alebo sú také pochabšej kvality (nemyslím tým konkrétne ten čo sa dával na tomto preteku - lebo neviem aký bol) ale všeobecne. Z toho by si mohli zobrať príklad aj iné preteky.

 
legi 23.04.2018 (09:13) · k príspevku Test: Lezyne Micro GPS HR - malé, výkonné a spoľahlivé GPS

thumb_up-1thumb_down


áno majú aj navigáciu ale funguje len vtedy keď ich máš spojené z telefónom a zapnutú ich apku - ono ťa to vedie podľa mapy v telefóne a na hodinkách sa ti zobrazuje iba smer kadiaľ máš ísť. Hodinky samostatne ti smer ukázať nevedia - nie sú na to určené, určite sa nehodia ako náhrada navigácie. Je to primárne športové zaznamenávacie zariadenie.

 
legi 22.04.2018 (20:54) · k príspevku Test: Lezyne Micro GPS HR - malé, výkonné a spoľahlivé GPS

thumb_up0thumb_down


Ale fakt treba dávať pozor na ten nabíjací port, mne sa po roku tá gumička odtrhla, ale bez problémov mi ju pri reklamácii vymenili.

 
legi 22.04.2018 (20:51) · k príspevku Test: Lezyne Micro GPS HR - malé, výkonné a spoľahlivé GPS

thumb_up0thumb_down


Ja ich používam sú super, a v tej veľkosti a s tou výdržou nič podobné asi nie je. Najdlhší trip mám nejakých jedenásť hodín aj s hrudnym pásom. A ešte mi ukazovalo trošku baterky. Na 14 som ich ešte netestoval.

 
legi 07.04.2018 (07:25) · k príspevku Sks AIRKOMPRESSOR 12.0 pumpa

thumb_up1thumb_down


Pumpa má skvelý chod. Dá sa s ňou veľmi presne zregulovať tlak, či už na cestnom alebo na horskom. Veľký čitateľný manometer.

 
keyboard_arrow_up