Ahojte, idem si po radu.
Riesim pukanie v hlavovom zlozeni - brzdim prednou puk potom uz nic. Zatlacim rajdy do zeme zase puk az kym znova nezabrzdim prednou brzdou.
Uz som to rozobral, premazal, mikrovole teflonovou paskou skusal vytesnit aj hore aj dole, lepidlo na loziska som tam nechcel davat.
Javi sa to na dolne lozisko hlavoveho zlozenia.
Vidla ma konus podla vsetkeho 45stupnov, lozisko tam je mh-p16 (52x7x45stupnov)
Po poskladani je skara medzi ramom a vidlou viac ako 2mm (asi by to malo byt mensie).
Mam vsak podozrenie, ze z vyroby je to lozisko v nespravnom rozmere. Do misky ramu sadne pekne ale na konuse je len tak polozene vid video -
Nejak som zvyknuty, ze loziska po nasunuti sedia s max drobnovolou, tu je to jak na hojdacke. Podla vsetkeho sa to proste nedokaze fixnut ani ked to komplet poskladam a stiahnem a preto to ma mikrovolu a robi su puk-puk.
Niekto nejaky napad ci mi tam nieco chyba z vyroby alebo je nespravne lozisko? Kazda rada dobra rada, vdaka
Foto na mape
poukazy navigate_next Požičovňa Pozri si ponuku bicyklov ale aj inej výbavy a vytvor si online rezerváciu navigate_next
Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre