Lokalizácia
Formulár sa odosiela

Vsetky tie nove zlte stlpiky po karpatoch budu pre cyklotrasy? Lebo dnes som siel cez Kozi chrbat a videl som, ze je uz ten stlp osadeny(neviem ako dlho popravde). Tak by ma zaujimalo ci o tom nemate nejake info, dik.

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up