Lokalizácia
Formulár sa odosiela


predsudky, samé predsudky


presne ako pise Foxac same predsudky... nechapem coho sa ti ludia boja... ja som bojim akurat toho ze budem musiet nahodit stare tazke kolesa s Tiogami kua kua... na FF evo to v tom pocasi asi nebude kua kua kukajte sem na ***** co prikladam... dufam ze sa nas velky "Alladaaaaar" velmi myli v tej predpovedi....

P.S. Pre tych co si myslia ze zbytocne strasim, pre TN vcera alladar ukazoval polovicne stlpce a kydalo cely den na striedacku viac-menej ale jazdit by sa v tom nedalo ( neostava len dufat ze sa este predpoved upravi k lepsiemu... Alladar to rata 4x za den a do nedele su to este skoro dva dni tak snad sa to upravi...

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up