predsudky, samé predsudky
presne ako pise Foxac same predsudky... nechapem coho sa ti ludia boja... ja som bojim akurat toho ze budem musiet nahodit stare tazke kolesa s Tiogami kua kua... na FF evo to v tom pocasi asi nebude kua kua kukajte sem na ***** co prikladam... dufam ze sa nas velky "Alladaaaaar" velmi myli v tej predpovedi....
P.S. Pre tych co si myslia ze zbytocne strasim, pre TN vcera alladar ukazoval polovicne stlpce a kydalo cely den na striedacku viac-menej ale jazdit by sa v tom nedalo ( neostava len dufat ze sa este predpoved upravi k lepsiemu... Alladar to rata 4x za den a do nedele su to este skoro dva dni tak snad sa to upravi...
poukazy navigate_next Požičovňa Pozri si ponuku bicyklov ale aj inej výbavy a vytvor si online rezerváciu navigate_next
Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre