Lokalizácia
Formulár sa odosiela

Ta ja som bol na Čergove.Fajne bolo,pekne pocasie,plno ludi,ale strasna zima.Aj cesta bola dobre zjazdna,pozri si na fotke.

ergov 002.jpg

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up