Lokalizácia
Formulár sa odosiela

Hoci sa uz na juhu veselo bicykluje,na Javorníkoch sa da este pekne pobezkovat. Vcerajsi vybeh Kohutka -Melocik a spat, vhodne pre vsetkych , kto ma radsej clenitejsi teren.

data.PNG
data.PNG

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up