Lokalizácia
Formulár sa odosiela

Slapem si tak asfaltkou a zrazu salva z "kanonu", par ludi pri ohniku na luke sa aj zlaklo kto to tam striela

defekt2.jpg
defekt.jpg

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up