Lokalizácia
Formulár sa odosiela

ja mam tiez meridu,sice len rok ale spoko,-akurat vedenie lanka spodom ramovej trubky

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up