Lokalizácia
Formulár sa odosiela

No saint 5.JPG
No saint 2.JPG
No saint 3.JPG
No saint 4.JPG


Žigo neboj nemá menej ako tvoj, je to 19 rám aj by sa dalo ale nešlo to len na váhu.
Nápisy už kašlem na to, je to bezdušovka už sa mi to nechce dať prerábať, mal som to pripomenúť

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up