Lokalizácia
Formulár sa odosiela

To by si mi neurobil Aj ja mám Tvoje číslo a na ten Skýcov sa dohodneme cez SS. PS: Tiež som ho mal dnes v pláne. K tomu cesťáčiku - to bude na dlho prachy teraz potrebujem na úplne iné veci sem

Domček.jpg
OT jako sviňa už som ako Tí dvaja baviči

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up