Lokalizácia
Formulár sa odosiela

Po jazdení som pred dvoma dnami odložil bike a dnes som si všimol, že predné koleso celkom bez vzduchu

Chcel som ho dofukat, ale nedalo sa.

Tak som to rozobral a pozerám v duši kruhová dierka s priemerom 3mm. A presne v tom mieste, kde bola diera v duši je aj diera v páske. Ako sa to mohlo stať, páska sa asi sama takto neprederavi?

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Ďalšie fotky z tejto témy

Zobraziť všetky
keyboard_arrow_up