Po jazdení som pred dvoma dnami odložil bike a dnes som si všimol, že predné koleso celkom bez vzduchu
Chcel som ho dofukat, ale nedalo sa.
Tak som to rozobral a pozerám v duši kruhová dierka s priemerom 3mm. A presne v tom mieste, kde bola diera v duši je aj diera v páske. Ako sa to mohlo stať, páska sa asi sama takto neprederavi?
poukazy navigate_next Požičovňa Pozri si ponuku bicyklov ale aj inej výbavy a vytvor si online rezerváciu navigate_next
Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre