Lokalizácia
Formulár sa odosiela

Dúfam, že to nebude tým tesnením.
Spravil som fotku zamykania na vidle pri odomknutej a zamknutej polohe pačky na riadidlách. Pridal som rysky, aby bolo vidno o koľko sa pootočí zamykanie. Má to takto byť, alebo lanko neťahá dostatočne zamykač?

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up