Lokalizácia
Formulár sa odosiela

Ja by som sa chcel spýtať mal som pocit ze lozisko nejde až tak hladko ako ostatné a je v ňom o poznanie menej "vazeliny". Neviete co je to za typ vazeliny? Nechcem to miesat s inou.

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up