Lokalizácia
Formulár sa odosiela

Ja mam tiez 2m a aj podľa bikefittingu vsetko ok len som kupil dlhší predstavec s inym sklonom...

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up