Lokalizácia
Formulár sa odosiela

veru ze zima bola aj v Strazovskych vrchoch, ale o to krajsie, ked som sa dostal nad hmlu.

comment Komentáre ku fotografii

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre

Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up