Odporucam Remember me. Na zaciatku som sa nevedel bit a dostavat som na drzku ale ked sa clovek do toho dostane, tak mu je az luto ked hra skonci. Super pribeh je v tom.
31.07.2013 - 09:33:25
00
ja teraz trochu neskoro ale L.A. Noire,neskotučná hra :)
31.07.2013 - 12:30:33
01
Yourself tu mam pripravenu
31.07.2013 - 13:18:09
00
http://svetaplikaci.tyden.cz/akcni-lahudka-shadowgun-deadzone-dostupna-pro-pc-a-facebook-tip-na-parbu/

Shadowgun: Deadzone je teraz aj na PC. Som zvedavý ako budú dopadať súboje smartphonistov a pécečkárov. Keby to spravili aj na konzoly bolo by to už úplne super :D

EDIT: pridávam jeden ilustračný screen

Prílohy:

DeadZone 2013-07-31 17-30-33-18.jpg
DeadZone 2013-07-31 17-30-33-18.jpg 318.79 KiB thumb_up0thumb_down

31.07.2013 - 17:25:23
00
https://www.humblebundle.com/
5 hier v cene 165€ za cenu 1$ este to bude trvat 13 dni tato ponuka
15.08.2013 - 17:07:28
00
Origin ako konkurencia Steamu absolútne nezaostáva - akonáhle začal tento bundle tak prestala fungovať aktivácia kľúčov :rofl:
15.08.2013 - 23:30:47
00
hráte niekto cs GO ? ako sa vám páči ?
16.08.2013 - 00:48:28
00
total annihilation a stronghold crusader?
02.09.2013 - 16:26:16
00
blazon :o
http://pc.zoznam.sk/novinka/maniak-presiel-nove-gta-v-za-38-hodin
18.09.2013 - 18:20:29
00
a zas nemá čo hrať :D
18.09.2013 - 18:27:18
02
Tak teda,trochu pohľad na GTA V s odstupom od tých recenzií ktoré všetko chvália a označujú hru za majstrovské dielo...je to solídna a zábavná hra,to áno. Ale len za tých pár dní som si všimol už dosť vecí ktoré sa nedotiahli alebo sa na nich proste zabudlo? Neviem,či je to fakticky len tak prehypované alebo ludia kvôli tomu že je to GTA kašlú na chyby? Len tak zrýchlika,otrasné ovládanie behu (napr. v AC sérii oveľa lepšie),ovládanie vrtulníka takisto hrôza,milión malých nedotiahnutých vecí ako- vkuse sa postavám menia šaty ktoré kúpiš a niekedy sú preč aj zo šatníka,miznutie áut z garáže (hlavne ked sú vytunené a je v nich toľko prachov), až vtipná polícia (ukazuje na radare presne ktorým smerom sa pozerajú a pátrajú? wtf?) ten smartfón a jeho aplikácie takisto akonáhle sa dostaneš na net je to haluška a radšej tam ani nechodím lebo sa to tak hrozne ovláda...ten obrovský svet ktorý bol reklamovaný vôbec nie je až taký obrovský oproti dnešným hrám...hunting sa dal spracovať ovela lepšie plus ku tomu aj zbieranie kožuchov zvierat (kto hral RDR vie)...zbytočne sadistické misie (mučenie s trevorom),niekoľko zaujímavých ako napríklad tá s mrakodrapmi a snipermi,ale zvyšok len "prid niekam ukradni dačo alebo zober dačo a potom strať polišov" ....keď sa pozerám na San Andreas-tri mestá,každé malo iný "feeling",vyzeralo inak a správalo sa inak,plus EŠTE k tomu púšť a hory...RDR-mexické mestečká na juhu,mexická kaktusová púšť,kaňony a púšte v strede,mestečká divokého západu roztrúsené po kaňonoch,úkryty gangov,zapadlé mestečko zlodejov a na severe snežné hory a civilizovné mesto...neviem,ako sa na to pozerám tak sa pozerám a krútim hlavou...GTA V je solídna a zábavná hra,ale s tolkým hype-om som čakal trochu viac
21.09.2013 - 21:39:45
01
Tak ono ten beh v AC bude asi tym ze hra je stavana okolo behania a povedal by som parkouru, takze to nemozno porovnat. v AC sa zase jazdilo na koni uplne zle. Ovladanie lietadiel a vrtulnikov vseobecne je tazsie ale davam to za vinu poveternostnym podmienkam, ktore su brane do uvahy + skill postavy takze pre mna +. Saty sa im menia preto lebo si "ziju vlastnym zivotom" pokial niesu ovladany hracom, asi by si nenosil mesiac tie iste handry a isiel do strip baru v kombineze, ci? :) Auta z garaze nemiznu dokial ich nevyberies a niekde nenehas (aspon mne ps3 verzia, ten mercedes amg black series, ktory som ukradol hned na zaciatku tam stale je) Trevor je psychopat, nema zmysel riesit jeho spravanie. Podla mna je jeho psychologicky profil a spracovanie postavy velmi dobre zvladnute (imo najlepsie zmaknuta postava, potom michael, na druhej strane franklin a jeho nigga konverzacie a misie mi pridu nudne a onicom)
co sa tyka mesta mas pravdu, nepride mi az take velke, nakoniec ma "len" 10x6 km (?), stejne uz pouzivam taxiky kde to len ide ale urcite je to najvacsia otvorena herna plocha medzi sandboxami a bez loadingu (aj ked SA mi pride subjektivne vacsie, mozno to bude ale tym rozlozenim na 3 mesta). Dalsia vec je ze tu je jedno velke mesto + okolie a pust kdezto v SA a RDR sa to snazili spravit na, ako ty pises, rozne oblasti s roznym zameranim. Tu je to spravene prave stvrtami, hood, bohaci vo vinewood rednecks v pusti, homelessacke "city" pod mostom atd.
Urcite su tam veci, ktore by chcelo este doladit alebo pridat (napr mne chyba obrovska garaz, preco nemozem kupit jednu z tych nadzemnych aj v single playeri?) ale rozhodne si ta hra ten hype, ktory okolo nej, je zasluzi. DOWNHILL Z MT. CHILIAD!!!! (jaj inak bajky sa strasne nahovno ovladaju, zatacaju moc prudko a rychlo :P) tenis taky dobry, potapanie, triathlon

ked sa pozriem na hodnotenia inych hier a vidim akym srackam su schopny dat napr 8-9/10 (ze? nfs...) tak sa tym 10/10 nedivim a ma to zasluzene.. Asi recenzenti uz zabudli ze maju aj stupne od 7 dolu
24.09.2013 - 10:41:29
00
No áno dá sa to dať za vinu poveternostným podmienkam ale takto by sa prakticky dalo ospravedlniť velmi vela veci (hrozne jazdenie na koni preto že je to ťažke aj v reale atd :D ) Pochopil som snahu o ten vlastny život,ale v takom prípade by mohlo byť napríklad možné vyhádzať zo skrine veci ktoré nechcem aby nosili a povyberať si vlastné outfity a všetci by boli spoko :)

Trevor a veci podobné sú samozrejme osobitná kapitola. Je to o tom čo každému vyhovuje a nie,o osobnom názore a ten nikomu neberiem. Mne to však prišlo príliš silené,aby proste v tej hre muselo byť silou mocou niečo kontroverzné a tak to tam napchali- SPOLIER!!!!!!!! vid tá misia s mučením...ono je pekné že chceli poslať podprahový vnem že Trevor je na konci dobrák a nechá ho ísť aby povedal že mučenie je dobre len pre toho kto to robi,ale cela bola vlastne otrasna a ten koniec tam absolutne nesedel. A to som hral už vela brutalnejšich hier,no toto mi vadilo... ešte som mal aj výhrady ku trochu nude pri niektorých misiach..je ich tam sice 70 či kolko ale polovica z toho je len dojdi niekde niečo zober a potom sa strať policajtom. Napr- chod kupiť obleky,chod kupiť masky. A toto sa rata ako misia? Nedalo sa proste vymyslieť že treba isť nejake špecificke ukradnuť alebo niečo zaujimavejšie (pri maskach by sa trevorova povaha napriklad možno pekne ukazala),alebo Merryweather heist verzia mimo pobrežia...a tak dalej. To je môj osobny nazor takže to nechapte ako nejaky argument :)

Ono mi ani tak nevadi hodnotenie 10 veď čert to vem. Posunuta stupnica je ako hovoriš...skôr to že skoro každa recenzia je preplnena superlativmi a nevidim tam absolutne žiadnu z veci ktore sme napriklad vymenovali- proste je to užasne super paradne bodka. A chyby to proste nema . A recenzia by mohla byť objektivny pohlad s vypichnutými vecami ktoré by pre niekoho možno nemuseli sedieť a potom aj subjektivne pocity,nie čisto subjektivny pohlad
24.09.2013 - 17:15:14
00
Trocha OT ale mám taký problem s hrami F1 2011 a GTA IV mám orig. CD a ked doinštalujem hru normálne spustim tak my vypíše toto : The ordinal 5376 could not be located in the dynamic link libary a miesto na disku kde je hra nainštalovaná nebude to tým že to nemá kompatibilitu s WIN 8 ? pls poradte čo stým diki moc :)
25.09.2013 - 19:20:49
00
nenapisal si aka library to je. ide o xlive.dll? ak ano, tak asi nemas nainstalovane game for windows live ktore je potrebne na hranie oboch hier + ukladanie save.
26.09.2013 - 08:13:40
00
keyboard_arrow_up