BLOG.mtbiker.sk je otvorený a vlastný blog* si môže založiť každý užívateľ stránky MTBiker.sk. Ak chcete získať vlastné konto, tu sú dva body, ktoré musíte splniť:

1. Mať užívateľské konto na Forum.mtbiker.sk.
2. Napísať mi (užívateľ cervo) z tohto konta Súkromnú správu s tým, že máte záujem o vytvorenie konta na BLOG.mtbiker.sk. Uveďte, ako by sa mal blog volať a jeho krátky popis.

Keď obdržím vašu súkromnú správu, založím nové konto na BLOG.mtbiker.sk, ktoré bude mať rovnaké parametre ako vaše konto na forum.mtbiker.sk (dokonca prihlásenie do fóra znamená automaticky prihlásenie aj do blogu a naopak).

Blog nebude nijak cenzurovaný, nebude do neho nijak zasahované, bude váš osobný...

Momentálne pôjde o pilotnú prevádzku. Hneď, ako sa blog troška rozbehne, prispôsobia sa funkcie a vzhľad vašim požiadavkám.

* Ak chcete vedieť, čo je to blog: http://faster.sk/blog/co-je-to-blog

Ak vás zaujíma platforma, na ktorej BLOG.mtbiker.sk beží, navštívte Nucleus
25.07.2006 - 23:53:52
00
sevas Cervo

takze najprv diky za to, ze si mi splnil detsky sen,

hned ako sa trosku skonsolidujem po dovolenke
tak hadam vymyslim nejaky hodnotny prispevok

zatim
08.08.2006 - 16:38:02
00
cervo super, ze ste taketo daco tu vymysleli, myslim, ze sa to viac ako hodi:-)))

super :D
10.08.2006 - 13:53:08
00
cervo Blog nefunguje, pozries to? :)
Zaujmalo by ma,
1. je mozne aby kategorie vo fore mali aj podkategorie?
2. ak je to mozne, tak ci by bolo mozne v sekcii Ostatne vytvorit kategoriu Foristi a pod nou vytvarat kategorie foristom, ktori by o to mali zaujem a individulane by ste im to schvalili a vytvorili, pricom by zaroven boli modmi v tejto "vlastnej" kategorii? (sluzilo by to ako nieco na styl blogu).
04.05.2022 - 21:12:42
00
keyboard_arrow_up