hmmm...tak tie Canyon-y su fakt smak...asi by som to riskol a kupil nejaky cez net...ved bratia Cesi ho urcite radi poslu na Slovensko...ten Nerve XC-6 je 120%!!!...za tu cenu nie je co riesit!!!


presne ten som mal na mysli. po prepocte to bolo asi 66tis. Sk, ale ta vybava..mnam. skratka "sa ti musi postavit, ked ho uvidis" :lol:
11.07.2006 - 16:10:14
00
Reign 3 s Torou. Za tu cenu je to najlepsie. Ked chces nieco tazsie tak Coilera..
11.07.2006 - 16:20:45
00
teraz som narazil na znacku Mondraker. na slovensku to asi nebude, ale biky vyzeraju kazdopadne zaujimavo :) bohuzial som nenasiel ceny...
11.07.2006 - 16:58:20
00
hmmm...tak tie Canyon-y su fakt smak...asi by som to riskol a kupil nejaky cez net...ved bratia Cesi ho urcite radi poslu na Slovensko...ten Nerve XC-6 je 120%!!!...za tu cenu nie je co riesit!!!


Kebyže si mám nechať poslať canyona tak určite priamo z DE a bratov čechov by som z toho radšej vynechal. Keď sa to objedná priamo v DE, tak aj keď budeš pár týždňov (mesiacov) na bike čakať, tak aspoň budeš vedieť na čom si. Na tú firmu z prahy, ktorá sa tvári, že predáva canyony v čechách som veru moc chvály nepočul - je to niečo ako sľubotechna s licenciou :)
11.07.2006 - 17:03:35
00
Tak ten Canyon je dizajnovo fakt kraaasa, to uznavam. A ten XC 5 by aj vysiel do tych 60. Len by to chcelo trosku vacsie zdvihy. Keby to nie je taka komplikovana kupa, mozno by som nad nim aj uvazoval. Ale z tych nemeckych bikov sa mi paci aj tento Ghost http://katalog.cykl.cz/?action=katalog& ... t&id=71376. Len to je tiez dost komplikovane, na Slovensko sa asi nedovazaju :(
11.07.2006 - 19:19:17
00
ak chces vacsi zdvih, tak maju Canyon Nerve ES 5. ale samozrejme ta zlozitost kupy je dost dolezity faktor :(

www.mtbs.cz
12.07.2006 - 15:03:46
00
S tym Canyonom by to bolo dost komplikovane. Mozno by mi ho aj v nejakom bikeshope objednali, ale nechcem kupovat macku vo vreci. Kupovat bike, ktory som v zivote nevidel na vlastne oci je riziko... To ma odradza aj od toho Ghostu. Ale obidva sa mi pacia... :(
12.07.2006 - 20:26:53
00
S tym Canyonom by to bolo dost komplikovane. Mozno by mi ho aj v nejakom bikeshope objednali, ale nechcem kupovat macku vo vreci. Kupovat bike, ktory som v zivote nevidel na vlastne oci je riziko... To ma odradza aj od toho Ghostu. Ale obidva sa mi pacia... :(

To su len predsudky pred nakupovanim cez net,ak je seriozny dealer,tak nieje problem bike v pripade zeby ti nesedel vymenit alebo aj vratit do ?dni(myslim ze 30,ale niesom si isty).Ja mam osobne velmi dobre skusenosti s nakupovanim cez net-preco by som mal brat tovar,ktory sa mi az tak nepaci,lebo iny nemaju v obchodoch,ked mozem mat to najlepsie za porovnatelnu cenu cez net??? :roll: Ja by som ti poradil ist do toho,porovnat si ceny na nete,ked uz objednavas,mas jedno ci to budu Cechy alebo original z Nemecka,ten dealer si urcite prihodi viac.A hlavne si zisti u dealera shipping(postovne).Ale rozhodnutie je na TEBE.
Inac obidva vyzeraju dobre,ale mne osobne sa viac paci ten Ghost,aj zadny tlmic ma vyrieseny krajsie,ale aj ten Canyon... :P
13.07.2006 - 08:24:18
00
Reign 3 s Torou. Za tu cenu je to najlepsie. Ked chces nieco tazsie tak Coilera..

mám COILER 06 je pravda že je to trošku kravička ťažká ale za ten pôžitok z jazdi dole kopcom to stojí som s ním spokojný
15.07.2006 - 00:01:20
00
cron
keyboard_arrow_up