povedal si ze chces FR ram...teraz mas zephyr... tak raptor ti musi vydrzat aj keby co bolo... a henten norco je 4Xsak! a naco cpat do HTcka zbytocne vela penazi ked to chces v dohladnej dobe vymenit za fulla :^)
13.11.2010 - 15:22:53
00
nechcem meniť ht za fulla v dohľadnej dobe ako hovoríš, lepšie sa mne osobne skáče a blázni po lese aj meste na th-čku, jednine tak keď ma to prestane baviť a potom zmením možno štýl, možno rám, neviem, to je ešte ďaleko :)
raptorácky rám je fajn, ale ostatok by som radšej vyskladal
mam zephyra a na fr chcem niečo lepšie práve preto že ho mám a chcem pritvrdiť :D
14.11.2010 - 00:21:18
00
ale aj na raptorovi mozes pritvrdit... kamarat ma KGBcko... je to ten isty ram... a jazdi na to neskutocne prasaciny... ale ak sa ti to zda malo tak teraz ma Darkside zlavy na posledne kusy a vies tam usetrit aj 80e co podla mna nie je malo ;)
14.11.2010 - 17:51:11
00
ja som videl uz aj na zephyre robit take vacsie prasacinky :D ale raptor je na to zrejme lepsi, kedze je nizsi
14.11.2010 - 20:43:22
00
tak to vyzerá že bude raptor, len mám jednu otázočku ešte, počul som, aj videl, raptorácky rám v takej farbe, v akej som ho v sériovej výrobe ešte nevidel, to sa dá tak nejako objednať? bol oranžový a ročník 09, ale istý si niesom, pozeral som nejaký odkaz na album na pokeci ešte niekedy skôr.
edit: dvaja moji kamoši jazdili dh na zephyroch 07(obyčajnom a disc) rám to vydržal v pohode, len ten ostatok :)
15.11.2010 - 00:42:29
00
keyboard_arrow_up