jeden znamy mi dal vediet ze by mi vedel zohnat bike za 14 tis a povodne stal okolo 30 tis aj cez.. neviem o nom zatial nic, iba ze je rocny, ma dozivotnu zaruku na kostru, hydraulicke brzdy.. viac nic.. trosku sa vyznam v komponentoch, ale iba trochu.. chcel by som poradit, co by som si mal hlavne na nom popozerat ked ho pojdem "okuknut".. kazda rada je vitana.. vdaka (pripadne, este napisem ked ho uvidim, ze co "obsahuje"..)
17.04.2007 - 23:38:20
00
hlavne by som popozeral ram ci neni niekde prasknuty potom vidla ci netecie ci nema vakel prevodniky ci niesu nakasu...
pojazdis a uvidis...
18.04.2007 - 00:50:42
00
to karrantena: no s tou dozivotnou zarukou (ako som uz bol aj ja pouceny) to nie je take doslovne, dajme tomu, ze to ma 5 rokov zaruky
18.04.2007 - 07:58:07
00
myslim, ze uz od toho Cannondale upustil, ale mali taketo "reklamne hlasky",
v prvom rade by ma ale zaujimal povod biku - doklad o kupe.
dalej okrem vyssie uvedeneho skontroluj, ci zadne koleso je presne v osi biku - ak nie, je zdeformovana zadna stavba ramu a skontroluj stav kolies - rafky, spice.
stav lozisiek odhalis pojazdom
18.04.2007 - 08:19:42
00
vdaka.. uidim co uvidim.. :roll: urcite to vsetko popozeram.. a kebyze chcem dat tych 14 000sk, tak je lepsie podla vas kupit v tej cene novy, alebo takto.. teda samozrejme viem, ze podla stavu toho biku.. no, ved teda uvidim.. este raz dik..
18.04.2007 - 17:58:41
00
urcite sa viac oplati jazdeny ako novy v tejto cene
18.04.2007 - 19:52:06
00
Toto je dobra cena takze sa to myslim oplati, len si daj pozor na povod biku aby to nebola daka lopka.Asi by bolo dost blbe vysvetlovanie keby si ho niekde povodny majitel spoznal 8) Tym samozrejme nechcem tvrdit ze musi byt kradnuty
19.04.2007 - 11:41:08
00
inak dozivotna zaruka moze byt.. ale tak v 99% sa vztahuje len na prveho majitela.. takze teba to uz zaujimat nemusi.. :)
akurat je to taka mentalna podpora ze ked su schopny nato dat "celozivotnu" zaruku tak by to mohlo vydrzat..
inak si treba aj upresnit ci celozivotna = navzdy alebo celozivotna= zivotnost materialu (u hlinniku vacsinou 5r)
19.04.2007 - 12:46:13
00
inak dozivotna zaruka moze byt.. ale tak v 99% sa vztahuje len na prveho majitela..


Tak toto zalezi od toho ako to ta firma bere vacne, neviem ako u bicyklov ale u niektorej elektroniky ked mam dozivotnu zaruku tak fakt plati, dokonca ani nemusim doniest doklad o kupe, nic, len im dam pokazeny kus a oni vymenia za novy. :)
19.04.2007 - 13:37:28
00
vymenia...za drobny manipulacny poplatok:)
19.04.2007 - 15:03:21
00
vymenia...za drobny manipulacny poplatok:)


No to je pravda, ale co je to naka stovka za vymenu co ja viem KOSS sluchatiek v hodnote niekolko tisic ze :) Zas nesmie byt clovek nenazrany. :)
19.04.2007 - 15:39:11
00
2 sHTiF:pocuj nevies mi nahodou poradit ja mam koss porta pro ale kupovane v Dansku...zoberu mi ich v pripade reklamacie v hociakom obchode kde maju kossi?
a este jedna otazka:ako je to s penou na usi ??na to sa asi nevztahuje zaruka co?a ako sa to potom riesi lebo je s tym vcelku problem kupit samotnu penu na sluchatka....
19.04.2007 - 16:03:56
00
vdaka za rady.. aj za tie ohladom elektroniky. :twisted: :) :twisted: no mam pocit ze to bude daky podfuck a tym bikom.. zatial sa mi este ani neozval a ked tak pocuvam tie rady tak neviem, neviem.. joooooj.. uz ho chcem abo nejaky lebo sa zblaznim :D chcem uz na nejakom sedieta ficaaaaat..som jak na ihlach..
19.04.2007 - 17:33:40
00
2 sHTiF:pocuj nevies mi nahodou poradit ja mam koss porta pro ale kupovane v Dansku...zoberu mi ich v pripade reklamacie v hociakom obchode kde maju kossi?
a este jedna otazka:ako je to s penou na usi ??na to sa asi nevztahuje zaruka co?a ako sa to potom riesi lebo je s tym vcelku problem kupit samotnu penu na sluchatka....


No sme sice mimo temy ale kludne poradim, tak ano zoberu ti tie sluchatka v hocijakom obchode ktory oficialne predava Koss znacku, co sa tyka peny podla mna by ti to mali vymenit. Ja som menil uz sluchatka 3x stoho raz boli uplne na srot co mi ich preslo auto, podla vsetkeho je im jedno co si s tym robil a vymenia to :)
19.04.2007 - 19:06:19
00
makoxc: mali by ti to opravit... ja mam porty pro jr. z usa a v pohode mi ich dovozca v ba opravil (vymena jedneho menica, vymena kablika, vymena molitanov) inak tie peny predavaju aj samostatne, nepamatam si uz cenu ale bole v pohode... mne to robili vsetko naraz za manipulacny poplatok (vtedy 170 sk)...
19.04.2007 - 20:17:57
00
keyboard_arrow_up