Nazdar, mozete mi dakto prosim pomoct s vyberom, som doteraz jazdil na crosse, len ma dako zacali lakat lesne cesticky a to uz na crossa nebolo, na cestach mi nevadi ist na mtb, to sa znesie, ako typy som mal kellys quartz , dema raveo alebo gt 2.0, len tie mali ako vidlu rst gila tnl a na rst som teda nic pekneho necital a nepocul. Ak som nechcel rst tak pripadala do uvahy merdida merida matts 100 http://www.merida.sk/prodej/matts-tfs-100-v
ta tam ma daku suntouru, ma to lockout, co sa na cestach zide a tusim aj dake jednoduche olejove tlmenie alebo potom kellys spider tiez so suntourom
http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module=catalog&cPath=1_189_193&pID=11691
Este som nasiel konu fire mountain, len tam neviem, ako prehadzovacku pisu na stranke kaktusbiku, ze tam je alivio a taktiez alivio radenie, na strankach kony je tam acera, sice som s nou nemal dake zle skusenosti ale predsalen je to uz historia a vidlu ma rock shox dart 1, takze to bude asi iba pruzina bez nicoho, este to ma diskace tie nove mech. OEM hayesy HMX-4, neviem, ci mi to treba, oproti veckam to asi rozdiel moc nebude...
Diky za radu
25.05.2007 - 13:28:44
00
Skús napísať Mattovi možno by vedel o nejakom PELLSE za slušnú cenu alebo chod rovno na jeho stránku www.suncycle.sk
25.05.2007 - 13:37:02
00
preco, murko, zakladas novu temu???? neni ich tu dost??? a takych ako ta tvoja je tu ako - prepacte za vyraz - ciganov pri rimavskej sobote!!!!
25.05.2007 - 13:37:30
00
ta merida je predrazena - kamos ju kupil minuly rok za 11 papierov. Hladaj lepsiu ponuku...Mozno by stalo za to vytypovat si nejaky bike a dat si na nom este predtym ako ho kupis vymenit vidlu.....ako sme tu nakoniec uz poradili X typkom v X podobnych temach tejto.
Este ta KONA by mohla byt celkom OK, ak tam ma alivio

...a tomu mattovi isto napis - urcite ti spravi nejaku velmi rozumnu ponuku :idea:
25.05.2007 - 13:44:36
00
tiez som za toho Matta,za tu cenu mozes mat lepsieho Pell's-a,co bude fajn aj na cestach.
2chester: myslim,ze tieto temy su dost specificke,kazdy ma ine poziadavky,aj ked v niektorych pripadoch by t dotycnym pomohlo...
25.05.2007 - 22:59:13
00
keyboard_arrow_up