Potreboval by som poradiť pri výbere nového bicykla. Cyklistiku beriem ako odreagovanie a hlavne dobrý tréning na iný šport. Preto počas sezóny veľa bicyklujem a pomáha mi to udržať sa vo forme. Doteraz som mal prvý poriadny bicykel, Giant Rincon. Zháňam niečo veľmi podobné - vlastne čo najviac podobný tomuto modelu. Konštrukčne by som chcel približne to isté, kvalitatívne na tej istej úrovni, prípadne na vyššej. Giant Rincon hlboko splnil moje očakávania a chcel by som niečo podobné (Rincon sa už nevyrába). Rád by som sa držal značky Giant, maximálne by som odbočil do Specialized (ale vzhľadom na ich cenu asi nie), Meridy, prípadne Kellys. Bol by som ale najradšej, ak by som zostal pri Giante. Rád by som si predstavoval cenovú kategóriu max 400 eur, aj menej, no aby bol kvalitatívne na úrovni Rinconu. Stačia mi V-brake brzdy, odpružené len vpredu. Veľmi by ste mi pomohli, ak by ste niečo našli, príliš sa do toho nevyznám. Je reálne zohnať bicykel do 400 eur, ktorý by sa minimálne vyrovnal Rinconu? - ten je pre mňa legenda :-D
Na internete som zopár bicyklov v tejto cenovej kategórii našiel, ale neviem či budú rovnako dobré ako bol pre mňa Rincon.
Za odpovede vopred Ďakujem.
04.04.2013 - 22:25:28
00
Ak ti stacia Vecka - tak za lepsiu cenu takto osadeny novy bike asi nenajdes.

http://www.kubicasport.eu/produkt/3083/CTM-Delta-1.0-2012/
08.04.2013 - 12:42:18
00
stačí trošku prelúskať fórum, požiadavka na bike do 400 eur je tu takmer každý deň
08.04.2013 - 13:14:16
00
Vďaka, nakoniec to vyriešim asi tak, že si kúpim rám a nebudem kupovať celý bicykel, rysuje sa mi originál, teda Rincon, snáď to nejak poriešim :)
Ďakujem.
08.04.2013 - 20:26:35
00
keyboard_arrow_up