prekvapenie je uz to ze sme postupili na MS.CHile nam ukazalo ako sa hra juhoamericky fotbal.Uroven nasej ligy hovori za vsetko.Budeme na MS odohrame styry zapasy a prideme poslusne domov.Cestou lietadlom budeme hladat vyhovorky a obiektyvne priciny

Ak odohráme 4 zápasy, tak to bude paráda, lebo to bude znamenať, že postúpime zo skupiny do osemfinále ;)
05.12.2009 - 19:02:03
00
ach ta matematika :$
05.12.2009 - 20:17:11
00
Ach tá gramatika :tmi:
Inak postupujú prvé 2 miesta?
05.12.2009 - 21:32:20
00
milujem vecnych skeptikov,, ktori sa nevedia z nicoho tesit, pred zaciatkom kvalifikacie tvrdili ze nepostupime, teraz po vyzrebovani zakl. skupin tiez tvrdia ze nepostupime, a tak to bude dalej pokracovat smutne zivoty
06.12.2009 - 09:38:24
00
Najšťastnejší ľudia su pesimisti. Keď sa splnia ich predpovede, su spokojný a keď sa nesplnia, su spokojny, že je dobre.
06.12.2009 - 09:44:19
00
Musíte to brať tak, že jedna svetlá chvíľka v slovenskom futbale nepresvedčí o tom, že na to máme. A ešte k tomu aké sú tu pomery a vedenie SFZ. Takže je byť dobre opatrný aby sme potom neboli sklamaný keď nám dá NZ 3:0. Ale zase MS sú MS to je sviatok a my tam sme tak by sme sa mali tešiť, že konečne sú tam naši a nech len zahrajú dobre aj keď prehrajú aby sme sa nehanbili. Predsa my nemáme skúsenosti z veľkých turnajov, ale ako nováčik môžeme len prekvapiť.

Ja sa veľmi teším. Vždy som bol optimisticky naladený k našim reprezentantom aj keď niekedy keď som mal nervy tak som vypínal televízor (aj tak som ho 3 minútach zapol :D ) Ja som optimista...

Máme bojovný tým, chalani sa snažia - to im nikto nemôže uprieť. Všetci by si zaslúžili ísť, aj taký Karhan na ktorého ľudia nadávajú, ale asi sú slepý, lebo aj keď je už starší urobí kopu roboty. Aj taký Vittek, ktorý má fakt, že smolu a niekedy mu nejde, ale špinavú robotu robí vždy dobre - pamätám si keď išiel zo Slovana von, veľký talent, ale nevyšlo všetko ako malo....
06.12.2009 - 10:08:01
00
milujem vecnych skeptikov
Futbal vobec nesledujem a pre praktiky v SFZ mi je aj absolutne ukradnuty, ale neda mi. Uroven slovenskeho futbalu nam dava odpoved kde sme a kam patrime. Ja sa uz teraz tesim na komentare vedenia SFZ o nasom posobeni na MS. A budu to komentare k zlemu pocasiu, vlhkosti vzducu, zlej aklimatizacii, zlom terene, zle nafukane lopty, zaujatost rozhodcov, choroby atd atd. Pretoze toto su uz notoricky zname komentare z ktorehokolvek nevydareneho dolezitejsieho zapasu. A to som nenapravitelny optimista :lol:
06.12.2009 - 10:52:10
00
drotik napisem ti len uryvok z jenej pesnicky pana Nohavicu:"Fotbalu rozumíš
jak koza náklaďáku" :P :P :P :P :P
06.12.2009 - 11:24:39
00
:rofl: :lol: Je to mozne a verejne to aj priznavam, ale nic to na veci nemeni ze je to prachami skorumpovany a prehnity kolektivny sport. Kam sa hrabu na individuality typu Cibuľkova, Zuzulova haaaa. Ale to uz je o inom. A len tak na okraj ty tej rozpravke o slovenskom futbale fakt veris ? :!: :rock:
06.12.2009 - 11:33:19
00
futbal si rad pozriem ale nie slovensku ligu, a nasa repre nie je zlozena z hracov slovenskej ligy
06.12.2009 - 11:57:23
00
Myslim ze nam ten postup nespadol z neba a ani sme ho nedostali od V.Rozborila :)
Nech je "zakulisie" tohoto sportu ake je, ja fandim hlavne V.Weissovi. Myslim ze je to na nase pomery schopny trener a rovny chlap. To co dokazal s tymom je historicky uspech. V Afrike nikto necaka ze to vyhrame, takze mozeme by v poho. Zareprezentovat a ked sa zadari, ziskat nejake skalpy 8)
V hokeji ideme downhill, tak snad ten futbal bude v buducnosti tesit viac...uvidime
06.12.2009 - 12:19:24
00
milujem vecnych skeptikov,,


ALE ved mi sme NEPOSTÚPILI: ... boli SME postúpení
(a to je FAKT, ktorý sa bude dosť ťažko spochybňovať)
a to sa mi nezdá velmi dobrý dôvod ani na oslavy ani na silné reči
06.12.2009 - 12:23:09
00
a nasa repre nie je zlozena z hracov slovenskej ligy
A z koho ? Snad v repre nehraju hraci z Burundi, Portorika alebo Gronska ? Asi to budeme musiet rozobrat pri pive :beer: aby bolo jasno :lol:
V hokeji ideme downhill,
Suhlas a mali by sme ist Maraton ale na to nemame :!: ani v hokeji a vo futbale uz vobec nie.
06.12.2009 - 12:34:18
00
ALE ved mi sme NEPOSTÚPILI: ... boli SME postúpení
(a to je FAKT, ktorý sa bude dosť ťažko spochybňovať)
a to sa mi nezdá velmi dobrý dôvod ani na oslavy ani na silné reči

Kvalifikácia nie je o jednom zápase.
Drótik, z našej ligy nehrá v základe reprezentácie stabilne nikto. Azda Zdeno Štrba, ale ten od jesene pôsobí už v Grécku, ale dovtedy hral v Žiline.
Ja vidím budúcnosť reprezentácie celkom dobre. Hráči ako Hamšík, Stoch a Weiss majú určite budúcnosť.
06.12.2009 - 13:48:56
00
pravdaaááá
napriklad ten pred tým "pamätným" bol tiež ukážkový :devil:
(hlavne tie reči PRED a PO)
06.12.2009 - 13:51:37
00
keyboard_arrow_up