Ak mate aj vy nejake tak sem s nimi
tu je moja mala recenzia na zdravu flasu pre maleho cyklistu/cylkistku
Príloha:
Flasa 1.png
Flasa 1.png 368.69 KiB thumb_up0thumb_down


http://henoverecenzie.blogspot.com/2014/11/ponorka-zdrava-detska-flasa.html

edit. pridany obrazok
25.11.2014 - 23:37:41
01
Moja Dalsia Recenzia : Merino Ponozky
link:
http://henoverecenzie.blogspot.com/2014/12/gribgrab-zimne-cyklisticke-ponozky.html

My next review : Merino Sock First time also the English version. the link can be found here:

http://henoverecenzie.blogspot.com/2014/12/gribgrab-winter-cycling-sock-english.html

Prílohy:

FOOTGLOVE.jpg
FOOTGLOVE.jpg 44.37 KiB thumb_up0thumb_down

01.12.2014 - 14:47:13
00
Henry33, škoda že si test viacej zameral na bezzáprahovú výdrž a nie na použiteľnosť pri bicyklovaní. Momentálne je chladno a ako by merino ponožky poslúžili. Ak niečo testujem, porovnám jeho vlastnosti aj s iným výrobkom.
Už druhú sezónu používam v chladnom počasí merino spodné tričko. V porovnaní s funkčným trikom (umelina) príjemne hreje, i keď je vlhké relatívne nechladí, dlho odoláva zápachu. Vlhkosť od tela však dobre neodvádza. Osvedčila sa mi kombinácia s tenkým funkčným tričkom ako druhou vrstvou. Toto triko odsáva prebytočnú vlhkosť z merino trika.
Mňa by zaujímalo, ako by v praxi poslúžili merino ponožky pri bilkovaní pod 5 stupňov. (keď "bežné" ponožky zvlhnú, začína byť chladno na prsty) Môžeš otestovať a zverejniť?


Naposledy upravil GaliPet dňa 01.12.2014 - 16:19:36, celkovo upravené 1 krát.

01.12.2014 - 16:05:51
00
No ponozky dobre drzia teplotu ale samozrejme potrebujes mat nieco co ti udrzi vietor mimo topanky. Cize ked to pouzijes ako ja s letnymi tretrami tak ti velmi rychlo nafuka na nohy a potom uz je to jedno ake mas ponozky ale samozrejme je to lepsie tak o 100 percent oproti normalnym ponozkam. Cize keby si to skombinoval s zimnymi tretrami tak by to bolo uplne skvele ;) takto je to len dobre
01.12.2014 - 16:14:18
00
No, ja zimné tretry mám s WS funkciou. No i tak po cca. 1,5 - 2 hod. musím zísť z biku a trocha popracovať- pohýbať prstami. To čo si hore uviedol, je zrejme len tvoja domnienka. Vyskúšal si to v zimných tretrách a porovnal s bežnými ponožkami? Koľko toho máš už odjazdené v zimných podmienkach? Hodnotíš výrobky ako laik alebo odborník, či skúsený biker? Nemôžem sa zbaviť dojmu, že to čo píšeš nie je recenzia výrobku. Skôr to beriem len ako osobné vyjadrenie bez štipky všeobecnej objektivity.
Prepáč moju kritiku! Bol by som rád, aby si ju chápal len konštruktívne.
01.12.2014 - 16:42:44
00
no ja som vobec sa na toto ani nesustredil moj hlavny zamer a dovod preco som si ich kupil bolo zistit ci vazne odolavaju zapachu.
pocasie este ani nebolo nejake extrem zimne. cize v tom som ich este nemal velku sancu odskusat.
Vyrobky hodnotim ako laik, nikto mi za to neplati ani produkty nedostavam zadarmo. robim to pre zabavu.
co sa tyka toho odvodu vlhkosti na ponozkach to moc asi nespozorujes nakolko velmi zalezi co mas obute.
Ale kupil som si takisto base layer 100% merino a samozrejme hned je jasne ze odvadza vlho horsie ako nejaky iny material (respektive vlhkost viac nasava a zda sa mi ako keby nepustalo dalej) ale zase nieje v nom zima ani ked je vlhke. skusim skombinovat a uvidim dik za radu.
No vsetko co som napisal bolo objektivne akurat som sa zameral na jednu vlastnost viac ako na druhu.
Kritika je dobra tak sa nemas zaco ospravedlnovat ;)
01.12.2014 - 17:13:56
00
keyboard_arrow_up