Dnes v podvecer jazdil v Bratislavskom lesoparku nejaky mlady hormon na modrom opli (Astra?) evidentne ho netrapilo, ze vsade tu plati zakaz vjazdu. Bolo to uz nad Lamacom, na jednej strane cesty luka, na druhej zarastajuce rubanisko. Najprv sa za mnou vliekol v stupani nejakych 200-300 m, nemal ma ako predbehnut, cesta tu vedie lesom a je pomerne uzka. Tocil som co to dalo prevod 44-21 aby som ho prilis nezdrzoval. :? Potom, ked sa mu naskytol priestor tak ma prudko obehol zlava na plny plyn takym sposobom, ze lavymi kolami zviril neskutocne kudoly prachu. Esteze bol taky slusny a lizol ma az o 3 metre. Asi som v nom vzbudil poriadny respekt :lol: Po dlhsom case o5 jeden vzrusujuci zazitok...
12.09.2006 - 21:50:13
00
Takých ........ neznášam, mal si za sebou sypať pripináčky aby sa ten ......... naučil čo sa môže a čo by sa nemalo :cry:
12.09.2006 - 22:05:22
00
Takých ........ neznášam, mal si za sebou sypať pripináčky aby sa ten ......... naučil čo sa môže a čo by sa nemalo :cry:


Smola je v tom, ze tie pripinacky "pozbiera" nakoniec niekto z nas. :(
13.09.2006 - 06:51:28
00
Hold niečo pravdy na tom bude ale bikera defekt tak nenasere ako nejakého kreténa ktorý má len 1 rezervu a na mieste to asi nezalepí :twisted: Aspom tá odťahovka by ho stála nejaké many :P
13.09.2006 - 07:46:53
00
Predpokladám, že povedľa cesty nebola z obidvoch strán bezodná priepasť takže uhnúť bolo určite kam. Naozaj mi nehovor, že keby zastavíš a dáš sa nabok že sa nezmestíte...
13.09.2006 - 08:21:48
00
No tam ide o to že tam s tým autom nemal čo robiť takže asi tak :evil:
13.09.2006 - 08:29:10
00
no ono predbehnut ta moze vzdy, aj ked mas vedla cesty nejaky jarok.. otazka len je aka bude rezerva, lebo ak ta predbehne s 5cm medzerou je to o nervy.. ale je fakt ze ked vidim dementa na takej ceste zamnou normalne zastavim a dam sa kusok bokom nech zmizne..
13.09.2006 - 09:39:09
00
Predpokladám, že povedľa cesty nebola z obidvoch strán bezodná priepasť takže uhnúť bolo určite kam. Naozaj mi nehovor, že keby zastavíš a dáš sa nabok že sa nezmestíte...

Nejde o to, ci sa zmestia, alebo nie, ale o to, co robi auto tam, kde nema co hladat ... ja by som tiez radsej zastavil a pustil ho, ale vzdy ma vie rozculit, ked stretnem auto niekde, kde nema co hladat :x a obzvlast, ak je to nejaky magor, co si mysli, ze ked sedi v aute, tak cesta patri iba a iba jemu a vsetci sa mu musia pratat z cesty :evil: :evil:
13.09.2006 - 09:42:47
00
Nemá tam čo hladať tak ho zablokujem ?

Ak je to taký strašný zločin tak zavolajte políciu. Brať spravodlivosť do vlastných rúk...ako keby ste napr. nikdy neprešli s bajkom po chodníku.
13.09.2006 - 10:36:03
00
Nemá tam čo hladať tak ho zablokujem ?

Ak je to taký strašný zločin tak zavolajte políciu. Brať spravodlivosť do vlastných rúk...ako keby ste napr. nikdy neprešli s bajkom po chodníku.


pointer...ale cyklista je tiez vozidlo a predbiehat sa ma tam, kde je na to priestor a je to dovolene....prednost ma predsa ten pred tebou ci nie?
ci ty uznavas to, ze ak ide cyklista po ceste a ty za nim autom a oproti idu auta tak, ze neni priestor na predbehnutie cyklistu, tak ma zastavit a pustit ta? stavaj, uz je rano hochu :wink:
13.09.2006 - 10:59:16
00
Pointer očividne praktizuje rovnaké praktiky a možno v tom aute sedel aj on podľa tých príspevkov čo tu napísal :shock:
13.09.2006 - 11:13:19
00
ci ty uznavas to, ze ak ide cyklista po ceste a ty za nim autom a oproti idu auta tak, ze neni priestor na predbehnutie cyklistu, tak ma zastavit a pustit ta? stavaj, uz je rano hochu :wink:


Hovoríme o konkrétnom prípade, neviem prečo si si z úzkej lesnej cesty urobil normálnu cestu s protiidúcimy autámy. Tomu hovorím obrat o 180 stupňov :) Takéto blbosti, ktoré mi podkladáš som nikdy netvrdil.
13.09.2006 - 11:18:45
00
ja som stretol nieco podobne tu v ZA cestou z polomu do stranav.
akurat ze ja som siel nieco cez 40 dole, a za zakrutou sa zjavil nejaky stary paprdo na fave a tiez nesiel mooooooooc pomaly. keby debil siel aspon po svojej strane cesty. ghrrrr. chybalo asi 20 cm, aby som mu dokladne preskumal predne sklo. a este do mna aj *****.
by ma zaujimalo, co robil s favom tak vysoko.
13.09.2006 - 11:25:50
00
Pointer očividne praktizuje rovnaké praktiky a možno v tom aute sedel aj on podľa tých príspevkov čo tu napísal :shock:


Nemám ani vodičák a v podstate ani neviem kde je Blava, tuším niekde na juh od Trenčína. Jediný lesopark, ktorý poznám je Brezina :lol:
13.09.2006 - 12:31:02
00
Poopravím ťa Bratislava je juhozápadne (hlavné mesto SR) :) a lesopark Brezina poznám aj ja a tiež nieje pravidlom že sa tade preháňajú týpkovia na autách, maximálne zo Štefánikovej k hotelu :wink:
13.09.2006 - 12:58:06
00
keyboard_arrow_up