Zdravim.. :hai: chce sa spytat na vase rady s skusenosti zo zamykanim bikov s roznymi retazami a zamkami .ake doporucujete ci dratove alebo clanky, retaz..lebo v tejto dobe sa velmi casto vykradaju pivnice,garaze ,a tak ..ze ako spolahlivo zabezbecit svojho milacika pred odcudzenim. lebo dnes nieje problem kupit pakove klieste za par supov a strihat obycajne zamky :envy: ci neako inaksie rozbit zamok :@ .osobne som videl asi 1cm hrubu retaz v tescu so zamkom da sa aj take neico prestrihnut..?popriúadne ak vam ukradli bike napiste ako ste mali zabezpeceny. :?:
dufam ze tu ta tema nebola :wasntme:
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
07.10.2009 - 10:12:03
00
bike bez dozoru zasadne nikde nenechavam, ani v noci... mam ho totizto v izbe.
07.10.2009 - 10:15:55
00
Zámky a reťaze ne bajk su len kozmetickou chybou.Určite Ti bajk neochrania.Samozrejme neukradne Ti ho hocaky počernejší idúci okolo, ale keď hovoríš o tých kĺbových kliešťoch.Schválne som v robote jedny skúšal.A by si sa divil čo všetko prestrihnú.Najlepšie bude ak bajk nespustíš z očí.


Naposledy upravil strapaty dňa 07.10.2009 - 10:25:55, celkovo upravené 1 krát.

07.10.2009 - 10:21:19
00
ide oto ze teraz ho mam v izbe ..ale mam sa stahovat a tam uz stym bude problem ..dat sa bude mozno ale urcite nie ked bude spinavy a dalsi problem je ze mam 4biky takze vsetky do bytu nenarvem
07.10.2009 - 10:24:07
00
a aku maju hodnotu?

tiez som zastancom toho ze bike bez dozoru nenecham nikde, to radsej pesi a keby som zil v panelaku (co bude zanedlho) vzdy by som si tam nejake miesto nasiel. Radsej blato na chodbe al. v kupelni, ako bez biku... :!:
07.10.2009 - 12:01:43
00
Ono uskladňovanie biku v izbe/byte nie je len o bezpečnosti, ale aj o istom vzťahu bike-biker. Ja mám takto v izbe biky 2 - svoju raketu a predošlý prestavaný bike. Ešte by sa cesťáčik zmestil. :) Na reťaz zabudni. Ak si teda "ozajstný" biker.
07.10.2009 - 13:01:02
00
;( ale ked ja tam nemam miesto nato...takze mi neostane ine ako to dat do garaze :sweat: 1 by sa este dal ale najlepsie zlato moje..ale tie druhe neni sanca..jedine ze by som vyhodil fotrovcov z bytu :lol:
07.10.2009 - 13:37:13
00
Lepší zámok, ktorý sa dá prestrihnúť, ako žiadny.

Vôbec na to nereagujte, len som chcel strapatemu ukázať môj starý dobrý avatar. ;) :beer:


Naposledy upravil laco dňa 07.10.2009 - 14:03:48, celkovo upravené 1 krát.

07.10.2009 - 13:45:51
00
Vôbec na to nereagujte, len som chcel strapatemu ukázať môj starý dobrý avatar, ktorý už roky používam na viacerých fórach. ;) :beer:

pobite sa :P

2large: do garaze v rod. dome? ak ano, tak stym by som problem nemal. Taktiez ich skladujeme v garazi a v pohode. I ked, asi dost zalezi od okolia. Ale ak ma garaz poriadne dvere, tak v pohode a aj keby, dnes je zabezpecovacich, kamerovych systemov po zadok...staci si vybrat.
07.10.2009 - 13:58:00
00
bike bez dozoru zasadne nikde nenechavam, ani v noci... mam ho totizto v izbe.
Tiez ho mam v izbe. :)
07.10.2009 - 17:55:16
00
;( ale ked ja tam nemam miesto nato...

Neverím! To je ako argument "ja nemám čas" a pod. Keď sa chce, tak sa dá. Aj za cenu, že by si spal pod bikom. :rock:
07.10.2009 - 19:13:53
00
Tomáško,ja spím radšej pod mojou ženou, jak pod bicyklom.Asi by som vstával dosť otlačený.Takže moja Merida spí v pivnici na háčku a pod ňou na zemi motorečka.A ja pekne doma v posteli.A to bývam v Petržke v činžáku.Ale neprezradím kde.Príjemnú s...ž s bikom :)
07.10.2009 - 19:23:11
00
Neverím! To je ako argument "ja nemám čas" a pod. Keď sa chce, tak sa dá. Aj za cenu, že by si spal pod bikom. :rock:

:rofl: noo 1 sa daa ale 2dat do postele? no tak ale stale som tu nedostal radu ze aku retaz ci bezpecnostne zariadenie sa neda tak lahko prekonat..co by nestalo teda viac ako bike :^) ...ja spim racej v posteli sam..lebo je tak akorat na mna :D
07.10.2009 - 19:33:04
00
Už to tu veľmi prekrúcate. Nikde som nenapísal, že máš spať s bikom, či ho mať v posteli. Nieto ešte 2... Keď niekto nemá miesto v izbe, tak som si predstavil malú izbu so zle rozvrhnutým priestorom, kde máš len úzku uličku napr. medzi stenou a posteľou. No a tam by sa zmestil bike, ktorý by bolo potrebné "obchádzať" cez posteľ (napr.). A obrazne som to napísal "spať pod ním".
07.10.2009 - 20:02:09
00
Retaz alebo zamok sa da pokazit, rozbit, prestihnut asi kazdy skor troska spomali krades bicykla. Ked niekto kradne bike tak to troska pokuka a vie co tam je tak sa pripravy.

A mozes navrtat do steny co najhlbsie a vyrob, alebo poskladaj taky zamok aby to ukradli co najmenej alebo aby ti nieco zostalo inac to ho ukradnu aj tak. A kedze niechces investovat viac ako bike tak take nic neni. :shake:
08.10.2009 - 18:58:21
00
keyboard_arrow_up