mate nejake skusenosti s odpredajom auto naprk do aaauto? dik
05.02.2014 - 12:53:49
00
large Len tie NAJHORSIE!!! Vyhni sa AAA Autu co najvacsim oblukom.
05.02.2014 - 12:59:09
05
Osobná skúsenosť s Áčkom a to už nikdy viac ,ani počuť!
05.02.2014 - 13:08:31
01
mam.. zavola ti pani z ciech ze maju zaujem o tvoje inzerovane auto (tak to bolo v mojom pripade) dva krat som sa jej pytal ci akceptuju cenu povedala ze ano, nech sa zastavim na pobocke v nitre kde ho obhliadnu a spise sa zmluva. za punto sme vtedy pytali 110t (SK). prisiel som na pobocku tam prisiel majster svetla ktory mi povedal 75t, na co som sa otocil a odisiel. den na to volala pani znova ze sa ospravedlnuje ale stala sa chyba, po mojom opatovnom upozorneni na cenu povedala ano, a samozrejme scenar sa opakoval. u nich je to ako s debilmi.. nehovoriac o tom ze ked sme sa nakoniec dohodli na 100 (nasi potrebovali prachy ja by som im ho nedal uz len z principu, auto bolo super bez skrabanceka, neskusali to s niecim ako tu je to a to, toto je uvolnene preto ponukame tuto cenu, proste nadrzovku stretlil nejaku svoju vymyslenu. na odpoved ze na infolinke sme sa dohodli na inej len nieco odvrkol) o tyzden predali auto panovy z vedlajsej dediny s prastarou baterkou (blbci sme im ho nechali s novou) bez povinne vybavy (lekarnicka trojuholnik.....) bez kobercekov a ze to nanho skusali aj bez rezervy. v zivote nikdy viac....
05.02.2014 - 13:20:25
00
na AAA somnikdy nepocul nic dobre. takej firme by tu mali zakazat "podnikat"
05.02.2014 - 13:24:25
05
mate nejake skusenosti s odpredajom auto naprk do aaauto? dik


AAAUTO NIKDY VIAC!!!
Ak potrebuješ rýchlo peniaze tak tento bazar ta zoderie z kože. Ak by si chcel predať tvoje auto za napr: 10tis € tak ti budu slubovať pri prvom stretnuťí najvyššiu cenu. Potom sa budu s tebou hrat do kedy vydržíš isť dole s cenou. A nakoniec po tyždni ti daju z tvojej ceny čo si mysliš len možno 3tis. €. A *****...ju ako nikto. Aj keby si bol 5 majitel tak napišu pri predaji ze si bol 1 majitel. To si radšej predaj cez inzeraty cez net a tak. Bazar typu Darex a AAAuto ruky preč.
05.02.2014 - 13:37:05
01
ja osobne som predal auto v AAA ...vlastne bez problémov
našli si ma ... "otravovali ma"
z dohodnutej ceny mi odpočítali nejakých 50 € za "akože obhliadku"
dokonca "nechceli ani letné gumy na diskoch (ktoré som mal v inzeráte)
tak, že keď som ich predal samostatne ....dostal som ešte viac ako som chcel
:-)
(asi som mal šťastie)
05.02.2014 - 14:11:23
00
ked som predaval moj strieborny sip, tak ho tam normalne ani nechceli :-D
05.02.2014 - 14:20:54
00
sak ako pocitam stym ze budu vymyslat rozne *****. ale ked som dneska tam bol an obhliadke tak ti nahatovali ako male gate . uz sme potom povedali ze ked si zistia cenu tak nech zavolaju . ale nejakej babe tam ponukali 5000e za mazdu 2 tak neviem ci to mala nejaka nastrcena :D
05.02.2014 - 17:33:55
00
nemam osobnu skusenost ale ked som uvazoval nad autom hodil som do uja gugla "aaa auto skusenosti" a http://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/nemate-niekto-skusenosti-s-bazarom-aaa-auto-2/ samozrejme beriem s rezervou,napriklad ako pri strihaci co som kupoval ludia pisali ze vypadava napajacia snura ale stacilo ju len riadne zastrcit |( ....,ale ak je len polovica pravda....to nevymyslis -to je zivot....
05.02.2014 - 19:54:16
00
ako mi nemame silou mocou potrebu to auto predat .takze ak budu mat zaujem pristupia na nasu cenu ak nie tak budem skusat na inzeratoch .
druha vec ze tam bolo dneska plno aut s novymi spztkami a pritom to boli sroty stare takze ludia evidetne tam chodia kseftovat aj..
05.02.2014 - 20:05:59
01
vsak hej ,pri urcitej opatrnosti za skusku nic nedas...ked vies na co si dat pozor...a zaradis sa ku percentam tych spokojnych
05.02.2014 - 21:34:17
00
ked som mal na 3-rocneho Grand Scenica inzerat ze za 10tis ( kupovane na Slovensku, akurat skoncil lizing ), tak mi z AAA pisal pan ze za 6,5 ho kupia. celkom slusne som ho vysmial a napisal mu nieco v tom zmysle ze to ho radsej zoderiem do tla ako ho predat za tak smiesnu cenu...potom sa uz radsej neozval.
05.02.2014 - 22:44:45
02
Rovnako zlá skúsenosť s AAA, aj telefonický prísľub a obrovský záujem o moje auto s bombovou cenou; následne sa snažili ***** zo všetkých strán, zhodiť cenu za všetky, aj neexistujúce maličkosti; psychický teror - dlhé čakanie, oblbovanie ponukami na protihodnotu.... auto som nakoniec nepredal a tak ako napísal matt - zoderiem ho tla. Tri Ačka nikdy viac! A autá, ktoré majú na stránke a vyzerajú zaujímavo - nízky počet km, dobrý vek, dobrá cena... reálne v ponuke neexistujú. Ich výhovorkou je, že stránku pre nich spravuje externá firma a neaktualizovala zoznam vozidiel v ponuke...
05.02.2014 - 23:01:22
02
este jedna vec.. nikdy im nedavajte do ruky technicky!!!! skusia to na vas ze ho potrebuju kvoli cenovej ponuke ale potom ako pisal kolega.. clovek tam hodinu caka aby mu ho vratili. navyse si ho ofotia.
06.02.2014 - 13:04:21
00
keyboard_arrow_up