Chlapci a dievčatá,
neviete kde zohnať taký Ciclocontrol HAC 4 Pro Plus USB za čo najlepšiu cenu, prípadne poradiť niečo s podobnými vlastnosťami? Totiž vo co go... našiel som dotyčný celkom milý kus hardwaru na amazon.de za very nice discount price (150 EUR!!!), ALE tí germánski nedorobenci nedodávajú na našu rodnú hrudu! Z čoho vyplýva, že som VEĽMI naklonený nákupu cez net s dodaním FedExom priamo do nenechavých plutiev.
Ten záznam pulzu v závislosti na km sa viac ako hodí, výškomer/teplomer zasa až tak nepotrebujem (to prvé som schopný pokryť GPSkom s barosenzorom, to druhé cítim :lol: ).
21.09.2007 - 16:59:57
00
Skús v cykloobchode... A aby si sa veľa nenachodil, tak najprv skús hľadať cez Google. Ale k 150 E sa ani zďaleka nedopracuješ.
21.09.2007 - 20:40:03
00
Dnes som skúšal, ale HAC 4 je v ťažkom výbehu. Skôr tajne dúfam, že niekto bude vedieť poradiť internet shop odkiaľ sú schopní poslať na .sk - a naozaj netrvám na 150 E, len 10 K Sk mi príde oproti zahraničiu sakra dosť! Proste - minimalizácia nákladov z dostupného súboru.
21.09.2007 - 20:46:13
00
skus toto:
http://item.express.ebay.de/Sport_Radsp ... xpressItem

139 EUR + 20 EUR postovne celosvetovo

Neviete nahodou ci je meranie pulzu pri tomto stroji kompatibilne s Polarom? Mam totiz textilny hrudny pas od polaru a keby sa dal pouzivat s tymto tak by to bolo velmi zaujimave cenovo aj funkciami.
24.09.2007 - 12:02:02
00
nie je
24.09.2007 - 14:40:03
00
Mas to vyskusane ze to nefunguje, alebo len podla specifikacie by to nemalo ist? Lebo vrazit do toho par tisic a potom musiet nosit gumenny hrudny pas na to sa mozem vykaslat.

Na Ebay je ponuk za cenu okolo tych 140 EUR celkom dost. Inac vyzera ze to je tohtorocny model, a 2008 uz ho nebudu robit, aspon na webke som ho nenasiel, takze tie ceny este pojdu asi dole o par percent. Ale nie na Slovensku... :evil:
24.09.2007 - 15:19:56
00
Pokiaľ nemáš viac peňazí ako rozumu, nemáš ako skúšať. Ja som obyčajný onedlho docent platený ako priority tejto krajiny už 20 rokov kážu... takže do tej kategórie nepatrím.
Tie komunikačné protokoly pás/device sú brutálne proprietárne, každý výrobca si to rieši po svojom. Aj preto aby to neinterferovalo s čímkoľvek, čo prepláva okolo, vrátane pásov iných výrobcov. Čiže - mizivá pravdepodobnosť.
24.09.2007 - 19:34:27
00
No kupovat a skusat naslepo to nemienim... :lol:

Ale s tymi protokolmi to nieje celkom tak ako pises. Vacsina pulzmetrov pracuje s tym istym / podobnym protokol, najme pokial ide o nekodovane analogove prenosy. Preto napriklad ked sa postavis na nejaky Technogym kardio stroj v posilovni s polar pasom na sebe, tak voala :shock: - ukazuje ti frekvenciu aj na tom stroji. Dokonca aj ked mas kodovany polar pas, tak to pracuje - mam to osobne vyskusane.

Ja som sa pytal ci nahodou prave ciclosport nepouziva nejaky odlisny protokol/prenos. A ci s touto konretnou kombinaciou nema niekto skusenosti. Dokonca ma ten HAC 4 zaujal natolko ze som potom popozeral nemecke fora a vela ludom ta kompatibilita funguje... Ale holt nie kazdemu, bolo tam dost ludi ktorym to neslo spolahlivo, aj ked to boli vacsinou ohlasy s pred 2-3 rokov.

Ale keby si nahodou ten HAC kupil, tak pls potom napis nejake dojmy z neho... spolahlivost, nachylnost na rusenie a pod... :)
24.09.2007 - 22:09:01
00
Tak pokus o nakup dopadol ako je na .de strankach zvykom:

Leider können eBay Express-Einkäufe nur an Adressen in Deutschland verschickt werden.
Geben Sie bitte eine Lieferadresse in Deutschland ein, um den Kauf abzuschließen.
25.09.2007 - 06:43:34
00
Tak skus este toto:
http://cgi.ebay.at/CICLOSPORT-HAC-4-PRO ... dZViewItem

To je cez normalny Ebay, nie express. Ja som si takto objednaval uz zopar veci a bez problemov, dokonca aj komplet lyze mi poslali na SK :P . Ak si to dobre pamatam tak je to dokonca ten isty predajca ako to co som dal predtym. A da sa to platit cez paypal - cize bez poplatkov pre teba, a moze ti to hned poslat.

Pripadne si na ebay.at daj vyhladat ten zazrak, bolo tam viac ponuk nanho...
25.09.2007 - 10:37:53
00
Mnam :) neviem hladat kua!
25.09.2007 - 18:16:12
00
Tulenik ako to nakoniec dopadlo, kupil si ho?

Ja nad tym tiez rozmyslam a bodli by nejake skusenosti s tym HAC4 Pro Plus. Tak ak ho mas tak pls napis nejake dojmy :D
19.11.2007 - 15:55:34
00
zradil ma eBay - neprešla mi aktivácia a faxom sa mi to vybavovať nechcelo
normálne totiž urobíš len platbu do 100 EUR
počkám kým budem mať novú platobnú kartu a povolím si výpis transakcií...
19.11.2007 - 16:16:13
00
otazočka do pléna ...podarilo sa mi "odbabrat" moje oblubene hodinky
suunto ( keby niekto vedel poradiť kto reálne v SK robí servis bol by som povdačný)
ALE otázka zneje:
konkurz vyhral polar S725 X team edition
http://www.top-trend.sk/new/index.php?s ... c=3&id=129
vie niekto poradit KDE a AKO to kupit za prijatelnu a rozumnu cenu
(tzn lepšie ako ponukaných 10500)
podmienka blizko rýchlo lacno a samo že zo zárukou
vďaka
19.01.2008 - 12:47:06
00
2LL

Skús prezrieť túto tému kde-kupit-najlacnejsie-polar-s725x
19.01.2008 - 14:11:14
00
keyboard_arrow_up