chapem. len som chcel poukazat na fakt, ze pedale Time su co sa tyka poruchovosti na tom uplne rovnako ako napr Shimano, alebo Look ;) ...napr aj Kea mi uz prisli zlomene "vejpul", pripadne s ulomenou spickou :)

cize co sa tyka minimalnej poruchovosti, tak si mozu vsetci vyrobcovia podat ruky :) ...snad iba na "zeleznych" Shimanach sa nema co ulomit ale tam zase zakaznikom vadi, ze na ciernych verziach sa okope/olupe farba.

ak mozem, pokusim sa sem dat moj subjektivny rebricek pedalov do 55€ ( podla toho co som jazdil, co sa predava a ako su s tym ludia spokojni ) :
1. Pedále Time X-Presso 4
2. Pedále Shimano 105 PD-5700
3. Pedále Time RXS Speed / Pedále Time RXS First
4. Pedále Shimano PD-R550 Carbon
5. Pedále Look Keo Classic
6. Pedále Time X-Presso 2
7. Pedále Shimano PD-R540

...ale musim uznat ze su medzi nimi minimalne rozdiely v kvalite, skor ide o to z akeho materialu ich chce cyklista mat, aky design sa mu paci, aku vahu preferuje a hlavne ulozenia kufra v tele pedala a jeho vzdialenosti od osi pedala ( tam uz je medzi tymito modelmi dost velky rozdiel )

MATT-ak mozes poradit -skus dat aj rebricek pedalov za cca 100e,prip.ake by si si ty nahodil na top carbon cestak...dik!
13.01.2014 - 19:16:10
00
Zo zaciatku som jazdil na Shimano PD-R540 so zltymi kuframi a nemal som absolutne ziadny problem pocas 7000 km. Sice sa zosuchala farba, ako spomina matt .funkcnost avsak na 100% a cena taktiez vyborna. Teraz som presedlal a Speedplay Zero a az taka bomba sa mi to nezda byt. Snad len citlivejsie nastavenie vykuvu paty do boku a obojstrannost su plusom. Ale za tu cenu :-/
13.01.2014 - 23:57:59
00
Čaute, chcem sa spýtať. čo hovoríte na pedále http://www.koloshop.sk/pedaly-naslapne-silnicni-149/x-pedo-magnesium-silnicni-pedaly-cervene.html páčia sa mi veľmi a uvažujem o nich ale neviem, nepočul som ešte veľa o tejto značke.... Ďakujem
20.01.2014 - 18:23:29
00
ved mas 2 roky zaruku a 50 euro cenu tak naco spekulujes ked vies ze sa ti pacia. to mas 8 centov na den :)
28.01.2014 - 15:33:17
00
keyboard_arrow_up