Zdar ludia

Pri údržbe ebajku som objavil na trojuholniku ktorý drží zad.tlmič (na spodu), prasklinu a dierku.
Tak som s tým išiel do autorizovanej predajni reklamovať.
Po mesiaci mi prišlo vyjadrenie výrobcu, že to je len prasknutá farba a nie je to závažná závada, aby sa nemohol bajk ďalej normálne používať.

Otázka znie, čo poviete na to vy, obávam sa či to postupom času nebude problem a potom čo ? Alebo pri predaji (ak sa tak raz rozhodnem) budem mať s tým problém.

Neriešil už niekto niečo podobné ?

Díky za každé info.

Prílohy:

Rám.jpg
Rám.jpg 26.5 KiB thumb_up0thumb_down

IMG-0255.jpg
IMG-0255.jpg 94.31 KiB thumb_up0thumb_down

08.08.2022 - 10:18:59
00
Poskáčeš a uvidíš sám, "prasknuta farba" ničomu nevadí,a keď to praskne celé predložiš doklady kedy ťa vyriešili ako "prasknuta farba" že nevadi...
08.08.2022 - 10:43:03
00
jj ked sa vratiš z nemocnice, ja by som to riešil hned, ak je to karbon rám, nevidno to dobre ale vyzerá to že je to časť čo drží zadný tlmič....skus do tej dierky niečo vložiť a zistíš či je to diera alebo naozaj len prasknutá farba....ten bike nestál málo a na takú značku to nevyzerá dobre ani ako reklama
08.08.2022 - 11:21:35
01
Toho čo to posudzoval že prasknuta farba by som si osobne našiel a spytal sa ho či to svoje priblble vyjadrenie myslel fakt vážne, potom by okrem farby prasklo možno aj dačo iné. Treba im to oj.ebat o hlavu , bike za také prachy proste , to nee... Ked sa k tomu hentak stavaju tak su to len obyčajný zmrdi a nic ine.
10.08.2022 - 22:51:20
01
Ahoj ak by si predaval zadnu stavbu ozvy sa kupil by som
23.08.2022 - 18:35:30
00
keyboard_arrow_up