Brali by ste ho?
ano 24% [ 4 ]
nie 76% [ 13 ]
Celkový počet hlasov : 17
Pani (Nazgul, sorcerer), dakujem Vam za nazory.
Tiez som mal na mysli teleskopicku sedlovku :) To je podla mna uplna nutnost ....
Skusenost zo servisom plne chapem .... v MTF to bude skor servis typu WTF :) :) :)
21.04.2023 - 19:43:18
01
Väčšina tu píše samé sračky. 90 percent ľudí nedokáže ten, ani žiaden iný bike ani len riadne zajazdiť. Teleskopická sedlovka ma zmysel keď ideš zjazdy čím sa nemysli spustiť sa z obriezku 20 metrov ale kontrovat zákruty medzi stromami. Tiež som premýšľal o dokupení, otázne ci tých 300 eur stojí zato. Rovnako to platí o zdvyhoch. Skoky skratka nikdy robiť nebudeš. To píšem po zlomenine klučnej kosti 6/22 s titanom ?. Čo sa týka karbónu dnes už žiadna fabrika nepusti produkt ktorí nieje kontrolovaný rontgenmi takže kvality by som sa nebál. Korektne viem porovnať klasicke celopero z karbónovým. Jazdíme cannondale lefty carbon a Trek carbon Lush a u ženy je to rapídny rozdiel vo výkone pri rovnakých trailoch. Pri e biku si musíš uvedomiť ze žiaden kopec neprináša bariéry ale len do momentu kým máš baterku. Potom vláčiš váhu naviac a ušliapeš sa ako kôň. Z týmto mame skúsenosť teraz z piatku pri požičaných Leader Fox ebike. Rozhodnúť sa musíš ty sám aký z toho máš dojem. Načo to chceš využiť a koľko si ochotný investovať. Rovnako sa tu píše ze z Maunfieldu ani kosačku. Týchto názorov by som sa vyhol. Roky nám slúži motorová kosačka, traktor xf220 keď do pre pamätám číslo ešte z hydraulickým vyklápanim a snežná fréza co dostala na strbskom plese riadne kapky, ta mala servis po 10 rokoch teraz (mimo oleja) pred touto zimou, skratka stroje za tisíce eur. Už ako sa rozhodneš hlavne nech tu slúži.
23.04.2023 - 20:36:33
01
Takže je všetko jasné a admin môže uzamknúť tému. 👍
23.04.2023 - 21:00:50
02
Náhodou...kľudne do toho MTF choď . A plynulo prejdeš do témy "Demolácie"
24.04.2023 - 14:11:55
01
Wawak, ak nemaš skúsenosti - napr s teleskopkou, tak radšej nepíš...jej využitie je oveľa väčšie a super je aj pri nastupovaní/vystupovaní. Vynikajúca vec nie Ken na divočiny, ale už aj na xc a gravel. Cena v pohode aj 150.
Karbónový rám je rapídny rozdiel vo výkone? U cesťákov ok, u horákov...jakš takš, pri ebajku skoro nula,nič... teraz mám štvrtý. Výhoda je krajší dizajn.
nemal si problém s kosačkou v mtf? Fajn, ale tu je reč o ebajku - ten treba správne zložiť, nastaviť a naštelovať. A to tam teda väčšinou nevedia- som s tým totižto v styku. :)
a tá ich "akcia 50%"? Ňou sa akurát dostanú na ceny konkurencie :D
24.04.2023 - 16:20:26
05
keyboard_arrow_up