Kaktusbike je celkom dobra predajna maju dobre ceny bicyklov a aj slusnu ponuku bykov. Ale servi je nic moc napriklad dal som si tam urobyt novu vyplet na predne koleso s ty, ze som im dodal naboj. Ked som tam doniesol naboj a zapisali ma do zoznamu oprav, tak mi povedali, ze oprava nebude trvat dlhsie ako tri najviac stiry dni. Tak som si po troch dnoch zavolal ci teda koleso neni hotove ale servisak mi oznamil, ze taky rafik aky som si je vybral nemaju na sklade takze mam pockat kym ich im dodaju. Najblizsia dodavka s rafikmi makla prist na druhy den. Po dvoch dnoch co bolo od dodanie naboja uz pät dni mi povedali , ze taky rafik im ani nedoviezli a ze mam pockakt dalsich pät dni. Tak som sa nastval, slusne som im vyjadril svoj postoj k veci a oni mi na to, ze oni pracuju pri dodavani komponentov si 3500 polozkami takze sa takato vec moze lahko stat. <br />
Po dozrive na tejto zalezitosti je ze zavody su ani nie za 7 dni a väcsina zavodnikov tam ma svoje bicykle este stale odparkovane. <br />
Je to asi zamerna likvidacia konkurencie na pretekoch.
11.06.2004 - 21:35:49
00
Mas absolutnu pravdu. Treba sa na nich vyprdnut a nakupovat inde. Aj tie ceny nie su bohvieake. (sorry ale bike sa pise s i a nie s y, ale to len v dobrom)
12.01.2005 - 17:42:31
00
zmiesane pocity a nedobry dojem. zasoby slusne, ale aj ceny a ten pristup... no brutus. ti nafucani chlapci si myslia \"ja som cykolboh a vy ste k....i, p..u bikom rozumiete\" a tak aj jednaju
29.04.2005 - 11:38:03
00
diky chlapi, chcel som si tam nieco pokupit, ale asi tam merat cestu nebudem, z troch skusenosti, tri negativne, to ma odradilo
13.07.2005 - 14:01:51
00
Bol som v servise s bikom vopred objednany ako to kazu. Tak som tam prisiel. V maile sme sa dohodli ze pridem a vsetko spravia na pockanie. Prisiel som a chcel som nastavit prehadzovace a brzdy a vymenit stredove zlozenie. Nastavili to co mali ale stred nevymenili vraj by to trvalo 2 hodiiny a medzi tym sa moze stat ze pride niekto na garancnu a mohlo by to trvat dlhsie . Bol som tam o 11:30 v predajni nebol nikdo len 3 ludia a asi 15 zamestnancov. Z toho boli 6 servismani ktory sedeli a pozerali si katalog na internete a tvrdili ze maju este vela prace takze by to trvalo do nasledujuceho vecera. Problem bol v tom ze nasledujuci vecer som cestoval na dovolenku aj s bikom tak som sa na to vykaslal a isiel som do ineho servisu tam to s ochotou skontrolovali a bolo to hotove za 40 minut. Namiesto toho obkecavania to mohol urobit a mohlo to byt hotove mozno by potom tato recenzia dopadla inac.<br />
<br />
<br />
Tovar:1<br />
Ochota: predajcovia 2<br />
servismani 5
14.07.2005 - 15:19:31
00
Otrasny predajcovia hlavne ten jeden co sedi za stolom sa tvari ako majster sveta absolutna neucta k zakaznikovi. Akonahle dostanu peniaze zakaznik pre nich neexistuje a pri otazke o zaruke ma odkazal prestudovat si zarucne podmienky!!! nerovorim o tom ze som si bicykel davala sama do auta a to som zena! 800 eur je asi mala polozka! Uz som olutovala kupu v kactus biku,
Nikdy sa tam nevratim
06.07.2012 - 08:22:31
00
nepisala si to uz nahodou aj do inej temy o Kaktuse ? Nechapem vyznam registracie za ucelom nakydania na Kaktus ( vacsina ludi vie o tom obchode svoje ), ale snad si si spravila pekny den.

Asi Ta to muselo pekne dozrat :lol:
08.07.2012 - 18:23:51
00
jasne ze pisala aj v druhej teme :) hehe 3 z 3 prispevkom su v teme o kaktusbiku :lol: :lol: a teda neda sa povedat ze by to boli zrovna pozitivne reakcie :lol: :lol:
08.07.2012 - 19:00:29
00
Zaujímalo by ma, či v týchto obchodoch náhodou ryba nesmrdí od hlavy.
08.07.2012 - 20:10:11
00
tak ked zenu nechaju si nakladat samotnu bajk,tak to je unikat hodny facky
ja som tam bol 1x ked som hladal wide pro tretry a ked som im vysvetlil ze ja ich chcem,nech mi ich objednaju,tak silne ma vsetci zdrbali ze spesul pro wide tretra je shit a ze SIDI su najlepsie na svete,bolo tam asi 5 kupujucich a pekne krasne som im urobil 2 minutovu prednasku,ze aki su len oni hlupi,ked nevedia nic o type kopyta SIDI a termine WIDE :D,proste tupci :D :D
08.07.2012 - 22:38:48
00
To mňa zas presviedčali, že specialized nerobí pánske rukavice vo veľkosti S. Asi sa im nechcelo babrať s objednávkou. Kúpil som inde.
Inokedy som potreboval náhradný diel na bajk, tak som prišiel so servis manuálom s obj. kódmi náhradných dielov aby mi nedali niečo iné. Manuál som stiahol na stránkach výrobcu. Predavač na mňa vyskočil, že odkiaľ to mám. Ako by som to ukradol alebo čo. Hneď na to pýtal výrobné číslo rámu. Tak som sa otočil na päte a kúpil v železiarstve.
08.07.2012 - 23:04:44
00
Na co im je cislo ramu magorom ? Kamarat, ked kupoval jazdeny ram Specialized a chcel vediet, ci nie je kradnuty, tak im napisal, ci mu mozu podla cisla povedat, ci bol kupovany u nich ( v inzerate to tak bolo uvedene - kupene v KB ), ich odpoved, ze neeviduju cisla ramov bola celkom zarazajuca, z coho nemaju cent to pre nich nema vyznam.
09.07.2012 - 09:37:46
00
Ja pridám naopak nedávnu pozitívnu skúsenosť.
Za posledný mesiac som tam bol pár krát a vždy po chvíľke pozerania tovaru (tretry, prilby, oblečenie) sa ma slušne spýtali či nepotrebujem pomôcť. Bolo to poobede-podvečer, čiže keď tam bolo dosť ľudí.
Kúpil som nakoniec len cyklogate. Chcel som k nim aj krém na cyklovložku, keďže výrobca to tak doporučuje. Predavač to bez problémov vyhľadal v katalógu, cena 5 eur a objednal. Za dva dni mi volali, že už im to prišlo.
Je to síce možno blbosť, ale videl som tam z ich strany maximálnu ochotu, aj keď išlo len o 5 eur.
09.07.2012 - 09:53:22
00
v okoli letiska nemas nic, vsetko je v inych lokalitach, myslim, ze plaste budu na internete za lepsie ceny ako v kamennom obchode

obidve temy o kaktuse by sa mohli zlucit ..
09.07.2012 - 12:29:30
00
relativne blizko k letisku je tento obchod:
http://www.imkcycle.ic.cz/kontakt.html
respektive ak hladas nejake lacne tak mozes skusit v Intersport v Avion shopping park:
http://www.avion.sk/sk-sk/about-the-centre/how-to-get-here
ci maju dobre ceny fakt neviem, to skor ako spominal Patooo skusit cez e-shop
09.07.2012 - 15:24:42
00
keyboard_arrow_up