Diskusia na téma najazdené km za určitý mesiac.

Myslím, že je to zaujímavá možnosť ako sa s ostatnými porovnať, kto má kolko najazdené kilometrov. Či už sa jedná o prípravu na preteky alebo len tak pre zábavu. Na druhej strane si myslím, že počet km nie až taký strašne rozhodujúci v stanovení výkonnosti. Ak sa niekto pripravuje na súťaž tak potom bude aj tak najdôležitejšie ako sa umiestni v samotných pretekoch a nie v tabulke najlepších bikerov. Zaujímavé je aj potom porovnanie s tými, čo majú papierovo najazdené viac alebo menej km. Ak porazím niekoho kto má najazdené viac som spokojný. Ak je to však opačne je to na zamyslenie a musím sa zamyslieť kde sa stala chyba v príprave. Ja teda predpodkladám, že si každý udáva poctivé kilometre a nepridáva si aby bol na čele tabulky. Som ale asi naivný, lebo sa mi zdá že niekomu tam teraz vo Februári pravidelne každý deň pribúdajú kilometre za mesiac Január (napr. robertto BA). Možno, že je to len nepochopenie, ale som zvedavý čo si budeš písať za mesiac Február? Ale to je koniec koncov tvoja vec.

Bol by som rád keby sa vyjadrili viacerí bikeri :wink:
27.02.2007 - 21:28:20
00
no tak je jasne, ze ludia vzdy vymyslaju a nebudu poctivy a sem tam si nieco domyslia

a na druhej strane nemozes porovnavat mtb-cko, cross, alebo dokonca road/ak tu niekto ma/ to je uplne o niecom inom anie vsetci tu maju mtb.

a este na druhej strane, zalezi na tom, ake kilometre su to, len biker vie, ci ich poctivo odjzadil a pod.
a samozrejme sa nemoze hovorit ze kto najazdil najviac, ten je najlepsi, to je z jedneho aspektu
28.02.2007 - 11:25:03
00
OK...priznavam sa...chystam sa odjazdit celu Cyklomaraton seriu a rad by som sa umiestnil celkovo do 3.miesta ( max do piateho...ale to uz nerad ). Uprimne tu napisem kolko mam najazdenych km za mesiace tohoto roka :
januar - 0km , februar - 0km ...myslite ze mam sancu??? :)
28.02.2007 - 11:48:17
00
to matt: ajked si doteraz asi spal, alebo neviem kde bol, ako ta poznam /trocha/ tak asi vzdy mas sancu.... heh :lol:
28.02.2007 - 11:51:54
00
ja mam za januar 0 a za februar 25 z toho 20 na rotopede,vcera som prvy krat otocil pedalmi tento rok :roll:
28.02.2007 - 12:19:27
00
no ja za januar+februar 55, lenze iba na asfalte, do tych bazin po horach sa mi nechce :oops:
28.02.2007 - 12:33:14
00
O tom kto ma kolko najazdene tato tema neni...
28.02.2007 - 12:35:34
00
ale pochvalit sa predsa v "off-topicu" mozme, ci nie? :)
inak tiez si myslim ze niektori ludia radi prezenu a niektori zase radej napisu menej aby si o nic okolie nemyslelo ze su zreli do ustavu :)
28.02.2007 - 13:52:45
00
Mozes sa chvalit :-) ale v teme kolko mate najazdenych km 8)
28.02.2007 - 14:10:17
00
myslim ze zombik temu nastolil a aj ju vycerpal
28.02.2007 - 14:53:37
00
taky napadik vo mne skrsol... pod tzm obraykom co sa objavuje pri nasich prispevkoch spolu s nasimi zakladnymi udajmi by mohol byt dalsi pocet Km...
fungovalo by to asi tak ze vzdy ked sa logujeme do fora nahodilo by sa okno kolko chceme pridat... samozrejme ukontrolovat by sa to nedalo.. zalezi na tom co si tam kazdy pacne... ked bude mat niekto podozrivo vela tak ho vyzveme na nejaky contest :-) napisem na skype cervovi ako to vidi..
aky je vas nazor na to drahy bajkeri :-) ?
28.02.2007 - 16:59:42
00
taky napadik vo mne skrsol... pod tzm obraykom co sa objavuje pri nasich prispevkoch spolu s nasimi zakladnymi udajmi by mohol byt dalsi pocet Km...
fungovalo by to asi tak ze vzdy ked sa logujeme do fora nahodilo by sa okno kolko chceme pridat... samozrejme ukontrolovat by sa to nedalo.. zalezi na tom co si tam kazdy pacne... ked bude mat niekto podozrivo vela tak ho vyzveme na nejaky contest :-) napisem na skype cervovi ako to vidi..
aky je vas nazor na to drahy bajkeri :-) ?


bolo by to zaujimave
28.02.2007 - 17:07:50
00
celkom good idea :)
28.02.2007 - 17:31:01
00
taky napadik vo mne skrsol... pod tzm obraykom co sa objavuje pri nasich prispevkoch spolu s nasimi zakladnymi udajmi by mohol byt dalsi pocet Km...
fungovalo by to asi tak ze vzdy ked sa logujeme do fora nahodilo by sa okno kolko chceme pridat... samozrejme ukontrolovat by sa to nedalo.. zalezi na tom co si tam kazdy pacne... ked bude mat niekto podozrivo vela tak ho vyzveme na nejaky contest :-) napisem na skype cervovi ako to vidi..
aky je vas nazor na to drahy bajkeri :-) ?


ja som za
28.02.2007 - 18:22:26
00
je to zbytocne.. ja by som si hned dal 10000 km :lol:
28.02.2007 - 18:32:02
00
keyboard_arrow_up