Vyber ten najlepší
darček na bike pre blízkych

vďaka našim tipom

Chcel/a by si obdarovať svojho blízkeho, ktorý/á zdieľa našu vášeň k cyklistike? Veríme, že Ti pomôžu naše tipy.

Darčeky pre cestných cyklistov

Cestná cyklistika je o rýchlosti, ale aj o bezpečnosti. Prvé sa dá dosiahnuť priliehavým oblečením, druhé zas napríklad svetlami. Ak si obdarovaný potrpí na „high-end vychytávky“, určite ocení funkčný cyklopočítač či trenažér. A čomu už dlho dôveruje Cepo?

Darčeky pre XC jazdcov

Nezáleží, ako rýchlo, ani ako ďaleko v teréne jazdí – no vždy ocení funkčný kúsok oblečenia. A keďže je terén ku komponentom nemilosrdný, vždy sa pri sebe oplatí mať základné náradie. A čo zdroje energie a navigácia? Určite poradí aj Imro.

Darčeky pre rýchlu jazdu z kopca (TR/EN/DH)

„Bomby“ v bikeparku dokážu byť zábavné, no i nebezpečné. Preto netreba zabúdať na bezpečnosť. Ako prevencia dokáže poslúžiť aj spoľahlivý plášť. A oblečenie? Všetko je dovolené! Svoje k tomu vie povedať aj Tomáš.

Darčeky pre domácich majstrov

Ak trávi množstvo času v garáži a o servise v predajni nechce ani počuť, bude potrebovať vhodné náradie. Na výber je náčinie, ktoré slúži od montáže cez vyčistenie do leskla až po namazanie pohyblivých častí. Nie je to len o jazdení…

Darčeky pre malých objaviteľov

Dostať k sviatku nový bicykel je snom nejedného dieťaťa. Obľúbená farba, šikovný zvonček, alebo držiak na fľašu dokážu radosť ešte umocniť. A keďže sa v začiatkoch pádom nevyhne asi nik, netreba zabudnúť na prilbu či na chrániče.

Darčeky pre každého cyklistu

Je jedno, akú disciplínu jazdí – ak si vyberieš odtiaľto, určite nič nepokazíš. Aj drobnosť niekedy dokáže potešiť viac, než množstvo drahých darov. V konečnom dôsledku je aj tak najdôležitejšia radosť z jazdy.

Darčekový poukaz je výborná voľba pre každého

Nevieš čo poteší blízkych najviac? Vyrieš to darčekovým poukazom.
Môžeš si vybrať z rôznych hodnôt od 10 do 300 €.

Hľadáš darček
pre outdoor nadšenca?

keyboard_arrow_up