Vyber ten najlepší
darček pre blízkych

vďaka našim tipom

Vianoce sú sviatkami pokoja a porozumenia, ale aj rodiny a obdarenia blízkych. Cyklisti sa vždy potešia, keď pod stromčekom nájdu nejaký šikovný doplnok. Čo by to však mohlo byť?

Darčeky pre horských cyklistov

Či už si to radšej valíš dole kopcom v bikeparku, „zabúchaš“ si interval do kopca, alebo vyznávaš pohodové jazdenie v teréne, vždy poteší nový kúsok oblečenia, spoľahlivá prilba či chrániče, alebo drobnosť v podobe pumpy a multikľúča.

Darčeky pre cestných cyklistov

Pri asfaltových dobrodružstvách je dôležitá nielen rýchlosť, ale aj bezpečnosť. Prvé sa dá dosiahnuť aj priliehavým oblečením, druhé zas napríklad svetlami. A ak si potrpíš aj na „high-end vychytávky“, určite oceníš funkčný cyklopočítač či trenažér.

Drobnosti, ktoré potešia každého

Množstvo darčekov sa zíde hocikomu – či už sa radšej spúšťa z kopca, dochádza do práce, alebo miluje rýchle cestné švihy. Od mazív, cez cyklistické náradie až po šikovné okuliare – aj správne zvolená drobnosť vykúzli úsmev na tvári.

Darčeky pre mladé nádeje

Nájsť si pod stromčekom nový bicykel je snom nejedného dieťaťa. Obľúbená farba, šikovný zvonček, alebo držiak na fľašu dokážu radosť ešte umocniť. A keďže sa v začiatkoch pádom nevyhne asi nik, netreba zabudnúť na prilbu či na chrániče.

Darčeky pre epické a športové výjazdy

Náročné maratóny, epické trasy či dlhé dni v sedle počas bikepackingu. Pri takýchto akciách treba nielen pohodlné oblečenie, no i bohatý zdroj energie a minerálov. A takisto sa treba vedieť šikovne zbaliť – či už do batoha, alebo do praktickej podsedlovej brašny.

Darčekový poukaz je výborná voľba pre každého

Nevieš čo poteší blízkych najviac? Vyrieš to darčekovým poukazom.
Môžeš si vybrať z rôznych hodnôt od 10 do 300 €.

Hľadáš darček pre outdoor nadšenca?

keyboard_arrow_up