directions_bikeRK: "A komu tím prospĕjete?!" 🚴 vs 💪
Známa hláška z filmu Pelíšky mi dnes preletela hlavou počas šliapania k lomu Biela Púť.
No tak sa pýtam znova - komu a na čo je to dobré? 3x týždenne sa doobeda "týram" v domácej posilke aby som vyzeral aspoň ako polovičný chlap (kto ma pozná alebo aspoň niekedy videl moju špagetácku postavu vie o čom hovorím) a poobede sa idem previezť v Z2 aby som spálil aj posledné tukové zásoby (v mojom prípade z tohto pohľadu nie je čo páliť a skôr ako tuk mizne svalová hmota). Na aktivitu vo vyšších zónach nie je kondička a ani z iných dôvodov vhodná doba, no turistické tempo je pre telo aj dušu momentálne najúčinnejší liek.
Takže odpoveď na úvodnú otázku ostáva nateraz stále nejasná. Podstatné je, že ako celok mi súčasný pohybový režim vyhovuje, telesná odozva je primerane vyhovujúca, telo ostáva (celoročne) vyrysované a pripravené "skočiť do plaviek". 😉 Jediná istá (pozitívna) vec je tá, že ja nepotrebujem po zime pracovať na zhadzovaní koláčikmi nadobudnutých kilogramov. Ja by som skôr potreboval dlhodobú (celoročnú) objemovku. To je ale už iná "pesnička", ktorú v rádiách moc nehrávajú. 🍗🍫🥛😋
Jazda okolo mesta splnila svoj účel, večer som tradične vyraboval chladničku a napchal do seba všetko, čo sa v tej chvíli nehýbalo. 😉👍
bar_chartŠtatistiky
| Priemer | Max | |
|---|---|---|
| Rýchlosť | 17,6 km/h | 47,4 km/h |
| Výkon | 141 W | - |
| Kadencia | 72 rpm | - |
| Tepová frekvencia | 109 bpm | 141 bpm |
| Energetický výdaj | 461 kcal |
cloudPodmienky
| Priemerná teplota | 24 °C |



Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne komentáre