directions_bikeŽelezná studnička - BK a späť a trochu okolo
Od výšky asi 500 bol sneh.
Na Bielom Kríži fantastický guláš z daniela :-D
Na križovatke Salaš bolo viac snehu, ako by sa mi páčilo, tak som sa otočil späť na BK.
Na Kamzík sa šlapalo fajn.
bar_chartŠtatistiky
| Priemer | Max | |
|---|---|---|
| Kadencia | 67 rpm | 116 rpm |
| Tepová frekvencia | 134 bpm | 174 bpm |
| Energetický výdaj | 1 215 kcal |
cloudPodmienky
| Priemerná teplota | 4 °C |
| Počasie | Prevažne mokro |
| Vietor | Slabý vietor |
Hento nie je sneh, to sú mokré sračky! Už sa teším na budúci prašný víkend. 8-)
Biele sračky = sneh ! ! !
Dúfam, že nemyslíš - prašan. :devil:
Myslím prach hnedej farby.