Fulcrum racing 600db 28"

Cena: 85 

- predám tieto hliníkové kolesá zhodené z Bianchi infinito.
- predávam aj s kotúčami
- komplet nové ložiská (značka Enduro)
- dokupil som do nich ochranné gumené krytky na ložiská
- najazdené cca 8-9000km
- dôvod predaja, prechod na karbón
- Shimano orech

Materiál: hliník

list Spolu inzerátov: 41
check_circle Aktívne inzeráty: 4
visibility Zobrazenia inzerátov: 15 187

Shimano Dura Ace R9270 hydr. brzd. strmeň, predný, Flat Mount

Kúpené na skladačku, ktorá sa nakoniec neskladala ...nové nepoužité v originál balení, bez platničiek. Pošlem na dobierku cez packetu.
95 

Shimano Dura Ace R9270 hydr. brzd. strmeň, zadný, Flat Mount

Kúpené na skladačku, ktorá sa nakoniec neskladala ...nové nepoužité v originál balení, bez platničiek. Pošlem na dobierku cez packetu.
90 

SLF Motion EVO ITA Shimano 24mm Ceramic

Predám tento nový nepoužitý, keramický bottom bracket so závitom ITA (Pinarello), tvrdené dráhy ložísk. Stred bol kúpený na Pinarello Dogma F, ale nakoniec som kúpil iný bicykel, top kvalita... kto bude mať reálny záujem vie o čo sa jedná ... Posielam cez packetu na dobierku...alebo osobne. Pre info najnižšia cena na internete je momentálne 385€. For ITA threaded shells x 70mm width "ITA" frames Naše spodné držiaky EVO, využívajúce bezkonkurenčnú remeselnú zručnosť v každej jednotke, sú pripravené byť tou správnou voľbou pre výrobcov OEM aj spotrebiteľov Výber len tých najkvalitnejších japonských oceľových lamiel, povlakov, ktoré poskytujú zvýšený výkon a odolnosť, keramických guľôčok, ktoré sa vyrábajú v USA, zákazkovo lisovaných tesnení ložísk a dištančných vložiek, ako aj pozornosť venovaná detailom, ktorú si vyžaduje ručná montáž každej guľôčky každého ložiska. vďaka čomu naše spodné držiaky EVO vynikajú od všetkých našich konkurentov.
165 
keyboard_arrow_up