Brzdy na cestné bicykle

Cestné brzdy

MTHIKER outdoor bazár

Predaj alebo doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Shimano dual control Ultegra set STR8020/BRR8070 pravý 11-k. mech. rad./hydr.brzda

Mechanické dual control páky R8000 ponúkajú rozšírený rozsah nastavenia páky a kopírujú technológie používané v sade DURA-ACE. Ľahšie ovládanie vpredu pre rýchle a intuitívne radenie a brzdenie vo všetkých situáciách. Redizajnovaná bola aj ergonómia pák pre lepšiu aerodynamiku a záber. Hydraulické brzdy majú vynikajúci výkon a brzdný účinok v akýchkoľvek podmienkach. Použité technológie: SLR-EV Typ: ROAD Celková váha balenia: 922g, 11 rýchlostné, Pravé, Dual Control Typ montáže: Na objímku, Flat Mount, bez ukazovateľa Dĺžka hadice: 1700mm, čierne Materiál: Hliník / Oceľ / Plast
Nový produkt so zárukou
Cena: 309 € 369,95 € -16%

Shimano tiagra 4700 predná, zadná.

Mám na predaj komplet sadu Shimano tiagra 4700 predná, zadná klasický úchyt na jednu maticu. Majú najazdené do 500 km, takže sú na 99% nové. Ako bonus dám k nim komplet držiak spalikov z ultegry, kedze na tiagre sa nedajú meniť špaliky za iný typ napr karbón. Podľa potreby dám bud špaliky na Carbon , alebo hliník. Preferujem osobný odber Trnava Cena pevná 45€ pri rýchlom jednaní 40€ Fotky doplním, alebo pošlem na mail.
45 €

Shimano Tiagra Br4700 predná

Predám novú prednú brzdu Shimano Tiagra BR4700 ešte v krabici.
25 €

Predám brzdu na časovku Sram

Sram chrono aero ako nová
40 €

Predam sh r7000 predna

Predam novu prednu brzdu sh 105 r7000 uchopenie direct mount.
30 €

Brzdy na favorit

Predám nasledujúce brzdy a čeľuste: č.3 - kompletná, cena 4 eurá - PREDANÁ Kompletná brzda so skrutkou na uchytenie nad zadné koleso na plechovú vzperu (nie na rúrku). Medzi čeľusťami sú plechové podložky. Skrutka má strhnutý závit v časti, kde sa nastavuje vôľa (ale dá sa zaistiť celkom pevne, prípadne možno poistiť threadlockom). Nápis Favorit je tenší a viac vystúpený. č. 4 - čeľuste a skrutka, cena 2 eurá len čeľuste a skrutka na uchytenie na rúrkovú vzperu nad zad. kolesom (bez podložiek, pružiny nastavovacej skrutky bowdenu a úchytnej skrutky lanka), skrutka je mierne ohnutá, ale dá sa narovnať. č. 5 komplet, 50. roky, vadná skrutka, 5 eur Kompletná brzda so skrutkou na prednú vidlicu. Skrutka je skrivená a na kúsku má strhnutý závit, neopraviteľné (iba ak výmenou skrutky). Na čeľustiach je nápis, aký sa používal v 50. rokoch minulého storočia. č. 6 skoro komplet, vadná skrutka, 3 eurá Brzda má skrutku na uchytenie na prednú vidlicu (je skrivená a má poškodený závit.) Brzda obsahuje čeľuste, podložky medzi nimi, pružinu, skrutku na uchytenie bowdenu a skrutka na nastavenie dĺžky lanka chýba. Gumičky k brzdám odfoteným bez gumičiek mám tri páry pôvodných gumičiek (sú ošúchané a stvrdnuté), ak ich chcete, napíšte, priložím. Všetky brzdy sú vyčistené, nenamazané.
4 €

Brzda Favorit predná komplet

Predám kompletné, bezchybné brzdy na favorit, so skrutkou na uchytenie na prednú vidlicu. Brzdy sú vyčistené, nič nie je ohnuté, závity sú v poriadku. Medzi čeľusťami je kombinácia kovových a silonových podložiek. Gumičky sú pôvodné, treba ich vymeniť 12.4.2022: Mám už len jednu, druhú som venoval ukrajinským deťom.
5 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up