Ráfikové brzdy na bicykel

Ráfikové brzdy

MTHIKER outdoor bazár

Predaj alebo doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Shimano brzda Alivio V-brake T4000 čierna s vodiacou trubkou predná/zadná

V-Brake brzdová čeľusť Alivio. Brzdu je možné použit ako prednú a zadnú. Brzdové gumičky S65T. Balenie obsahhuje 16 a25mm dlhé upevňovacie skrutky. Typ: MTB, Celková váha balenia: 295g, Použitie: Predná/Zadná, Farba: Čierna, Montáž: V-Brake, Materiál: Hliník / Oceľ SHIMANO ALIVIO predstavuje kompletnú sadu MTB komponentov, ktoré poskytujú ten pravý zážitok z jazdy. Vďaka 9-rýchlostnému systému, účinným V-brzdám a kotúčovým brzdám, alebo radeniu RAPIDFIRE PLUS robia zo sady ALIVIO jednoznačnú voľbu pre všetky typy jazdcov.
Nový produkt so zárukou
Cena: 13,70 € 19,96 € -31%

V brzdy

Predám V Brake brzdy kompletné páčkami a lankami.
10 €

Magura 33

Mám pre Vás legendárne mimoriadne účinné hydraulické rafikove brzdy. Karbónove oblúky.. Pravidelne servisovane, idú ako po masle... Nr-PN alebo na dobierku...
69 €

Shimano Dura-Ace Br-9010-R

Predam zadnu brzdu Shimano DURA-ACE BR-9010-RS, Direct Mount, cestná zadná, nová, neosadená. Popis: Zadná brzdová čeľusť, model BR-9010-R, uchytenie Direct Mount, standardne priama montáž na reťazovú vzperu odspodu na rám ( https://i2.wp.com/cycletechreview.com/wp-content/uploads/shimano-brake-video-featured-image.jpg?w=650&ssl=1 ) v dvoch bodoch.
80 €

Predám Kellys brzdové gumičky KLS Controlstop V

Predám Kellys brzdové gumičky KLS Controlstop V. Nové. Cena za obidve sady. https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/brzdy/brzdove-spaliky/kellys-brzdove-gumicky-kls-controlstop-v-02-par.html?gclid=Cj0KCQjwg_iTBhDrARIsAD3Ib5jqZWmH_YLo8GgvDmtSJfA7Ec2zjwYpqjbqo8d4CJABftSvBbcKFD0aAuQCEALw_wcB
7 €

Brzdy favorit špeciál

Predám brzdy z favorita, vyčistené a vyleštené, po dohode pridám nové brzdové platničky, prípadne iné súčiastky k tomu.
20 €

Brzdové Čeľuste V-Brake

Predám nové brzdové čeluste cena v obchode je 15.99€.
6 €

Shimano V brzdy T4000

Predám jeden pár čeľusťových bŕzd Shimano (Alivio) T4000 - možné namontovať ako predná alebo zadná brzda. Minimálne používané.
8 €

Shimano Alivio

Predám komplet V brzdy Alivio BL-M420 v tomto stave ako sú na fotkách (fajky, skrutky, gumičky ....). Cena je bez poštovného.
40 €

Ráfikové brzdy Artek V-brake

Znova predávam ráfikové brzdy Artek používané na crossbiku, nakoľko prvý záujemca neprebral zásielku. Cena je s poštovným.
7 €

Prena brzda favorit special

V povodnom stave, treba ocistit, premazat, inak funkcne.
5 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up