Predám prevodník Garbaruk - 30z

Cena: 35 

Predám prevodník čisto nový iba nahodený,zla kúpa potrebujem druhý.
Rozmery 104 BCD

list Spolu inzerátov: 17
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 9 991

Predám Dema Carerra

Predám cestný bicykel značky DEMA CARRERA karbónový rám na sade SRAM Force 2x10.menene stredové uloženie komplet z ložiskami, menene ložiská na zadnom náboj originál, kolesá khamsin G3 campagnolo orech campagnolo kazeta michę. Menene všetky 4ks ložísk na zadnom kolese.vzdy menene co bolo treba za nové. Stačí sadnút a jazdiť. Veľkosť M ja mam 174cm a sedí presne ako je nastavený posed na foto
790 

Fuji SST TWO 3

Predám cestný bicykel značky FUJI,karbónový ram sada shimano 105-2x11.menene stredové zloženie originál oval kolesá, menene kolieska na prehadzovacka ložiskové, všetko funguje ako ma stačí sadnút a jazdiť. Mierne škrabance sa nájdu. Dôvod predaja kúpa noveho.pre bližšie info stačí napísať.
950 

Predám cestný bicykel

Predám cestný bicykel značky DEMA CARRERA karbónový rám na sade SRAM Force 2x10.menene stredové uloženie komplet z ložiskami, menene ložiská na zadnom náboj originál, kolesá khamsin G3 campagnolo orech campagnolo kazeta michę. Menene všetky 4ks ložísk na zadnom kolese.vzdy menene co bolo treba za nové. Stačí sadnút a jazdiť. Veľkosť M ja mam 174cm a sedí presne.
800 
keyboard_arrow_up