Teleskopické sedlovky na bicykel

Teleskopické
favorite Obľúbené inzeráty (0)

MTHIKER BAZÁR

Predaj alebo doplň
svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

RockShox Reverb AXS A1 elektronická teleskopická sedlovka, Ø-31.6 mm, 390 mm/125 mm

RockShox Reverb AXS A1 elektronická teleskopická sedlovka Rock Shox Reverb AXS - unikátna teleskopická sedlovka s elektronickým bezdrôtovým ovládaním z riadidiel a možnosťou nastavenia pomocou aplikácie v mobilnom telefóne! Nová sedlovka Rock Shox Reverb AXS sa rýchlo inštaluje a ľahko sa spáruje. Vďaka novému zámku sedlovky sa sedlo namontuje pomocou otočenia jedinej skrutky. Je vybavená vnútorným plávajúcim piestom novej generácie, ktorý má nižšie trenie a sedlovka tak na uvedenie do pohybu potrebuje menšiu silu. Vďaka novej konštrukcii mazania bolo eliminované ďalšie trenie a chod je hladší a spoľahlivejší. Občas je nutný aj servisný zásah. Olej a vzduch sa môžu v priebehu doby zmiešať, čo vedie k nepríjemnému pískaniu a potrebe dodatočného servisu. Technológia ventilu Vent Valve umožní tento servis vykonať v niekoľkých krokoch bez nutnosti rozobratia sedlovky. Iba stlačte ventil a stlačte teleskop, vzduch je vytlačený späť do vzduchovej komory a olej zostane tam, kde patrí. Takto jednoducho sa vráti spoľahlivý a istý výkon. Batéria je zastrčená v zadnej časti hornej časti sedlovky a je rovnaká ako v prehazovačce Eagle AXS. Dá sa ľahko vybrať a ak je potreba aj zameniť medzi jednotlivými komponentmi. Batéria vydrží mnoho jazdných hodín (40 hodín v závislosti od použitia) a plne sa dobije za hodinu. Vďaka automatickému senzoru ju nie je potreba zapínať a vypínať, sedlovka je vždy pripravená na použitie, keď je treba.
Nový produkt so zárukou
Cena: 709,90 € 989 €

Onoff Pija Dropper 31.6 mm | 170 mm

sedlovka nova zhodena z biku mondraker crafty r (nema moznost upravy vysky zdvyhu)
199 

Teleskopická sedlovka EXA Form JAG

Predám teleskopickú sedlovku Exa Form JAG 30,9mm.
60 

Zanovne - Kind Shock Rage-i, 34,9mm, 150mm + packa SouthPaw

ZANOVNA - Kind Shock Rage-i teleskopická sedlovka + packa southPaw Teleskopická sedlovka Kind Shock Rage-i, ktorý je skutočne prelomovým produktom, s výkonom, ktorý nikdy predtým nebol dostupný za túto cenu. Rage-i je cenovo najvýhodnejšia ponuka Kind Shock bez akýchkoľvek kompromisov - so 150 mm plynulo nastaviteľného zdvihu, vnútorným vedením lanka a v tejto cenovej kategórii mimoriadne priaznivou hmotnosťou ako aj kratším zasunutím do rámu. Kind Shock SouthPaw páčka sedlovky Ergonomická duralová páčka diaľkového ovládania teleskopických sedloviek Kind Shock. Osobny odber v TN alebo na dobierku. Dohoda mozna. Preferujem SMS alebo email.
80 

RockShox Reverb AXS rozne rozmery

Predam nepouzite sedlovky Rockshox reverb axs.
550 

CrankBrothers Highline 7

Zcela nový Highline poskytuje nekonečné přizpůsobení, hladký pocit a snadnou instalaci na jakémkoli kole. Nejspolehlivější teleskopická sedlovka na trhu Prémiové těsnění Trelleborg, kluzná pouzdra a vodící bloky Igus LL, lanka a bowden Jagwire a hlavně uzavřená hydraulická patrona. Samozřejmostí u Crankbrothers je ta nejergonomičtější a nejnastavitelnější páčka na řídítka, kterou si jednoduše nastavíte tam, kde ji chcete mít.
4 599 Kč 186,53 

Fox Transfer Factory 150 mm, 31.6 mm

predám teleskopickú sedlovku v stave 100%. Najazdené má asi 50km. Žiadne známky použitia, ani od zasunutia v ráme nevidno žiadne stopy. ŠPECIFIKÁCIA: • kvalitná teleskopická sedlovka • povrchová úprava piestnice Kashima coating • vnútorné vedenie lanka diaľkového ovládania • možnosťou plynulého ovládania zasunutia a vysunutia páčkou priamo na riadítkach • tlakom palca na ovládaciu páčku sa ovláda rýchlosť návratu do vysunutej polohy: malý tlak = pomalý návrat, veľký tlak = rýchly návrat. TECHNICKÉ ÚDAJE: • priemer: 31.6mm • zdvih: 150mm • zahnutie: 0mm • celková dĺžka sedlovky: 418mm • maximálne zasunutie do rámu: 259mm • hmotnosť: 582g Upozornenie: Balenie neobsahuje ovládaciu páčku.
290 

Rock Shox Reverb

Predám jazdenu, momentálne nefunkcnu sedlovku. Ako je vidieť na fotke, piestnica je poskrabana ( to by nemal byt problém pri funkčnosti) ale momentálne prasklo tesnenie zospodu a vytiekla- nedrží zdvih. Je to 30,9mm x 430mm, 125 mm zdvih. Po pretesneni ešte kľudne poslúži, ja už mám novú. Sedlovka má vonkajšie vedenie ovládania, ovládanie je 100% funkčné, dĺžka hadice je 140cm.
40 

SDG Tellis 125 mm 31,6 priemer

Predám sedlovku SDG Tellis (brandutá YT, zhodená z Jeffsyho). Zdvih 125 mm, priemer 31,6 mm. Sedlovka je čerstvo po servise priamo v YT (vyčistená a namazaná, vymenený cartridge), odvtedy nejazdena.
70 

OneUp V2 150 mm 34,9 priemer

Predám tri mesiace jazdenú teleskopku OneUp. Zdvih 150 mm, priemer 34,9 mm. Funguje ako má.
120 

Rock Shox Reverb 34,9 mm

Priemer 34,9mm, chod 125mm. Packa prava, cize na lavej strane je otočená zospodu. Top stav, bez skrabancov, ziadna vola, staci odvzdusnit ovladanie.
125 

Rock Shox Reverb 30,9mm, 120mm....

Predam sedlovku Rock shox Reverb 30,9mm, 420mm, zdvih 120mm, vaha: 560g jazdena rekreacne, tri sezony, 100% tecnicky stav cena 145 eur, postou za 5 eur
145 

RockShox Reverb AXS 34.9mm zdvih 170mm

Predam novu teleskopicku sedlovku RockShox Reverb AXS 34.9mm zdvih 170mm
545 
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up