Lifestylové okuliare

Lifestyle

MTHIKER outdoor bazár

Predaj a doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Julbo LOUNGE okuliare, sivá/oranžová

Julbo LOUNGE okuliare Unisex slnečné okuliare LOUNGE sú navrhnuté tak, aby sedeli hlavne aj na malých tvárach. Ich mestský vzhľad podčiarkuje plastový vstrekovaný rám a obdĺžnikové šošovky. Druhá polovica zakrivených chrámov sa zužuje, aby lepšie sledovala krivky tváre. O skle Spectron 3 Polarized: Polarizačný filter eliminuje odlesky pre jasný a zreteľný pohľad cez okuliare. Sú ideálne na každodenné nosenie, na dovolenku k moru, na hory aj do mesta.
Nový produkt so zárukou
Cena: 94 €

Bliz Polarized C Jamie

Bliz Polarized C 512013-19, Jamie, polarizačné sklá. Zo5krát nosené, nevyhovujú mi sklá. https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-batohy/okuliare/cesta-a-mtb/bliz-polarized-c-okuliare-blackmulti_61771.html
20 €

Oakley Holbrook Prizm - Znížená Cena

Predám špičkové okuliare Oakley Holbrook PRIZM bestseller medzi okuliarmi.Kto pozná a má skúsennosti s Oakley, nie je potreba čokoľvek ďalej písať. Sú to originálne okuliare ešte 23 mesiacov v záruke. Bežne cena okolo 150 €. Mám dvoje, tak jedny predávam.
95 €

PIT Viper Biele

Zdravim, predám PIT VIPRE kupované v Pit Viper.sk. https://www.pitviper.sk/products/pit-viper-absolute-freedom-polarized-the-originals-biele-6579421rs-p-128.html Dôvod predaja je ten že ich nepotrebujem, stoja mi na poličke. 2~krát nosené. Cena je znížená bo keby že dám takú aká je na e-shope tak kto by radšej nekúpil tam:). Inak sú v 100% stave.
25 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up