Michelin Wild AM2 27,5x2,4

Cena: 10 

Ponúkam na predaj skvelý trail/enduro plášť. Skoro nový kupovaný pred 3 mesiacmi najazdené max 100km. Dezén je na 90%. Jediný problém je že cez bočnice uniká vzduch a tým pádom sa nedá použiť ako bezdušák ale iba s dušou to je aj dôvod predaja inak by som si ho nechal.

Farba: čierna
Bezdušový: Nie
Šírka plášťa: 2.4" a viac
Priemer kolies: 27.5"
Materiál: kevlar

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky

Formulár sa odosiela
list Spolu inzerátov: 13
check_circle Aktívne inzeráty: 2
visibility Zobrazenia inzerátov: 2 797
24. 09. 2023
Nazdar borci ,od tohoto týpka som kúpil rám aj s tlmičom bol som tam osobne je to bajker a tak k obchodu pristupoval ...dohodli sme sa a dúfam že k obojstrannej spokojnosti .Nemám mu čo vytknúť.
Ďakujem a hlavne nech slúži ?

DVO Topaz T3 air 230×65

Ponúkam na predaj tlmič DVO. S tlmičom som najazdil do 100h skoro polovica z toho asfaltové presuny takže žiadne jazdenie extrémov. Skvelý tlmič ktorý ponúka veľký rozsah schopností. Dokáže pohltiť najjemnejšie nerovnosti a zároveň sa nebojí ani náročného terénu a dokáže podržať keď je najhoršie. Tlmič bom pravidelne servisovaný v Allstars custom. A teraz ho predávam čerstvo po servise (nové tesnenia a olej) takže stačí založiť nastaviť a užívať. Samozrejmosťou je faktúra posledného servisu ktorú prikladám k tlmiču. Tlmič predávam v praktickom kufríku presne ako som ho kúpil s návodom k obsluhe, pumpou na tlmič, 5x objemovými vložkami (4ks sú v tlmiči) a nálepkou DVO. Funkcie tlmiča: -T3 Kompresia - tri druhy externého nastavenia tlmiča (otvorený, stredne otvorený, pevný, ale nie úplný lockout) -Interná kompresia - vďaka vymeniteľným interným súčiastkam ide kompresia naladiť podľa individuálnych požiadaviek -Vzduchový mech - na rozdiel od ostatných tlumičov, využíva Topaz vzduchový mech, ktorý je omnoho citlivejší pri pružení na malých nerovnostiach. -Nastavenie objemu vzduchu - objem vzduchu vo vzduchovej komore je možné meniť vďaka špeciálnym podložkám -Nastavenie odskoku. Mierne známky používania sú vidieť. Malé ťukance od kamienkov ale nič veľké a závažné. Na fotke je vidieť aj malý ťukanček na piestnici ale nie je to nič hlboké a na vplyv tlmiča a jeho funkčnosť to nemá žiadny vplyv. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.
300 
keyboard_arrow_up