Bell Super Air R Mips + Okuliare

Cena: 120 

Predám prilbu Bell Super Air R a ako darček vám prihodím aj okuliare.

Vybavená je technológiou MIPS Flex Spherical čo znamená že sa v skutočnosti skladá z dvoch pologúľ: vonkajšej z tvrdšie EPS peny a vnútorné z mäkšie EPP peny. Obe sú spojené pomocou žltých elastomérov a kĺžu po sebe podobne ako kĺb.

Samozrejmosťou pri tejto prilbe je aj odnímateľný chránič brady, čiže vám stačí jedna prilba na dlhé výjazdy, lokálne traily aj letné soboty v bikeparkoch.

Prilba bola jazdená cca polovicu minulej sezóny a okuliare tak 4-6 krát. Túto sezónu som prešiel na gravel, čiže nemám pre ňu veľké využitie.

Farba: červená
Veľkosť: M

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky

Formulár sa odosiela
list Spolu inzerátov: 15
check_circle Aktívne inzeráty: 2
visibility Zobrazenia inzerátov: 13 926

Predám nové plášte 33mm Schwalbe X-One Allround, ideálne na gravel/cyklokros

Ponúkam na predaj takmer nové plášte 33mm Schwalbe X-One Allround, ideálne pre gravel a cyklokros. Tieto univerzálne plášte sú ako stvorené pre jazdcov, ktorí hľadajú rovnováhu medzi rýchlosťou na ceste a priľnavosťou v teréne. - Allround výkon: Rýchle a zároveň výborne držia na asfalte, šotoline a blate, v suchých aj mokrých podmienkach. - Výborné v zákrutách: Výrazné bočné výstupky zaisťujú vysokú rýchlosť v zákrutách, a to v suchu aj v mokre. - Minimálne jazdené: Zhodenné z nového biccykla, nabehali iba 40 km, sú teda prakticky nové. Plášte sú tubeless ready, čo znamená, že ich môžete použiť s tmelom a bez duší pre ešte lepší výkon a nižšiu hmotnosť. Viac info tu: https://www.schwalbe.com/en/Schwalbe-X-One-Allround-11654221 Uprednostňujem osobný odber v Bratislave a okolí.
50 
keyboard_arrow_up