POC prilba 50-56cm + POC okuliare

Cena: 260 

Predám nenosenú prilbu POC s okuliarmi.

Prilba POC Omne AIR SPIN Hydrogen White Matt 50-56 cm:

Cyklistická prilba vhodná na cestu aj do mesta. Vďaka technológii silikónových vložiek SPIN ponúka táto krásna prilba dodatočnú bezpečnosť v prípade nárazov pod uhlom. Prilba je vybavená EPS výplňou pre ochranu a veľkými otvormi pre konštantný prietok vzduchu. Samozrejmosťou je nastaviteľný systém zapínania, ktorý sa pohodlne ovláda jednou rukou. Hmotnosť: 277 g. Farba: Hydrogen White Matt. Veľkosť: S/50-56.

Okuliare POC DO Blade:
Cyklo-okuliare Do Blade sú vybavené športovým rámom Grilamid pre jeho nízku hmotnosť a odolnosť. Poskytuje veľkú flexibilitu s možnosťou výmeny sklíčok. Gumové vložky a nastaviteľný nosný diel vyrobené z Hydrophilic gumy zostávajú priľnavé aj v mokrých podmienkach, takže okuliare pevne priliehajú k nosu. Odtiene sklíčok sú optimalizované pre cestnú cyklistiku, zvyšujú kontrasty na povrchu vozovky a pomáhajú včas spozorovať na vozovke nepravidelnosti, diery a štrk. Ri-PelTM opracovanie pomáha sklíčkam odolávať zahmlievaniu a špine. Farebné prevedenie rámu: Hydrogen White. Farebné prevedenie sklíčok: Violet/Gold.

Farba: biela
Veľkosť: 50

list Spolu inzerátov: 2
check_circle Aktívne inzeráty: 1
visibility Zobrazenia inzerátov: 520

POC cyklistické okuliare DO Blade

Predám nenosenú cyklistickú prilbu POC Omne AIR SPIN Hydrogen White Matt 50-56 cm + cyklistické okuliare POC DO Blade. Okuliare: Cyklo-okuliare Do Blade sú vybavené športovým rámom Grilamid pre jeho nízku hmotnosť a odolnosť. Poskytuje veľkú flexibilitu s možnosťou výmeny sklíčok. Gumové vložky a nastaviteľný nosný diel vyrobené z Hydrophilic gumy zostávajú priľnavé aj v mokrých podmienkach, takže okuliare pevne priliehajú k nosu. Odtiene sklíčok sú optimalizované pre cestnú cyklistiku, zvyšujú kontrasty na povrchu vozovky a pomáhajú včas spozorovať na vozovke nepravidelnosti, diery a štrk. Ri-PelTM opracovanie pomáha sklíčkam odolávať zahmlievaniu a špine. Farebné prevedenie rámu: Hydrogen White. Farebné prevedenie sklíčok: Violet/Gold. Prilba: Cyklistická prilba vhodná na cestu aj do mesta. Vďaka technológii silikónových vložiek SPIN ponúka táto krásna prilba dodatočnú bezpečnosť v prípade nárazov pod uhlom. Prilba je vybavená EPS výplňou pre ochranu a veľkými otvormi pre konštantný prietok vzduchu. Samozrejmosťou je nastaviteľný systém zapínania, ktorý sa pohodlne ovláda jednou rukou. Hmotnosť: 277 g. Farba: Hydrogen White Matt. Veľkosť: S/50-56. Pôvodná cena: prilba 139€ a okuliare 159€.
100 
keyboard_arrow_up