Predám Nepoužívaný Lankový Zámok Con-tec

Cena: 9 €

Popis produktu

Predám nepoužívaný lankový zámok CON-TEC, dlhý 80cm, bezpečnostná trieda 8 z 15, čiže vysoká. K zámku je 5 kľúčov, jeden má led svetlo. Zámok je Chránený proti špine a inému poškodeniu kovovými krytkami. Stav - poťah na lane ako nový, plast na zámku je na kraji kúsok odlomený, čo ale nemá žiadny vplyv na bezpečnosť či funkciu zámku -viď foto. Je dosť tvrdý, menej ohybný /vzhľadom na vysokú bezpečnosť/, váži 750g. Cena je pevná, poštové platí kupujúci. Cena nového bola 50€. V prípade otázok mi prosím píšte na meil, ďakujem.

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 37
check_circle Aktívne inzeráty: 8
visibility Zobrazenia inzerátov: 13 612

Inzeráty predajcu

Predám ľavý Pedál Shimano Saints Pd-mx80

Predám jeden pedál, ľavý, zo sady Shimano Saints PD_MX-80. Stav podla fotky, je to pedál, ale funguje hladko a bez problémov. Pre niekoho ako náhradný kus /pravý mám zničený/. Poštovné platí kupujúci.
10 €

Predný Náboj Shimano Aj Brzdovým Kotúčom 160mm.

Predám predný náboj Shimano aj brzdovým kotúčom - oboje vo velmi dobrom stave, vidi foto. Aj s rýchlopáčkou. Poštovné platí kupujúci.
15 €

Predám Sedlovku Giant

Predám sedlovku Giant, z bicykla Touch road. Nemá kruhový prierez, je na nej zrazenie - vid foto. Aj s gumenou upchávkou, v perfektnom stave. Postovne plati kupujuci.
10 €
keyboard_arrow_up