Zámky na bicykel

Zámky

Abus Bordo 6000

Predam Uzamykací systém ABUS BORDO 6000- Dva kľúče + kódová karta cena:40eur Inzerat platny do zmazania Osobny odber mozny v bratislave
40 €

Abus

Predám zámok na bike,cena noveho bola 40eur.len osobny odber
20 €

Kellys Zámok Kls Lion Alarm

Predam uplne novy zamok s alarmom - Systém alarmu a zámok v jednom. - 1500 mm kábel na zamykanie. - Hrúbka kábla cca 0,8cm. - Mini USB kábel na nabíjanie. - Vodeodolný. - Súčasťou balenia sú 3 kľúče.
30 €

Zámok Na Bicykel číselný

Zámok na bicykel číselný Hmotnosť 536g Btwin 300 Dĺžka cca 180-200cm Osobné Košice alebo packeta (zasieľkovňa) plus 2€, pri platbe vopred.
8 €

Predám Nepoužívaný Lankový Zámok Con-tec

Predám nepoužívaný lankový zámok CON-TEC, dlhý 80cm, bezpečnostná trieda 8 z 15, čiže vysoká. K zámku je 5 kľúčov, jeden má led svetlo. Zámok je Chránený proti špine a inému poškodeniu kovovými krytkami. Stav - poťah na lane ako nový, plast na zámku je na kraji kúsok odlomený, čo ale nemá žiadny vplyv na bezpečnosť či funkciu zámku -viď foto. Je dosť tvrdý, menej ohybný /vzhľadom na vysokú bezpečnosť/, váži 750g. Cena je pevná, poštové platí kupujúci. Cena nového bola 50€. V prípade otázok mi prosím píšte na meil, ďakujem.
9 €

Kellys Zámok

Predám nepoužívaný zámok Kellys. Ako nový, ani raz na bicykli - nesedí na rám.
9 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up