Servis a údržba bicykla

Servis

MTHIKER outdoor bazár

Predaj a doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac

Mierky sram eagle nastavovacie

Predam 2kusy mierok sram eagle cena za 2 kusy
10 €

Specialized flex s hadickou presta/Shrader

Predam novu pumpu aj s uchytom na kosik nova
30 €

Sada zefal Bezdusova nova

Predam novu bezdusovu sadu
5 €

Specialized tmel 125ml MTB

Novy tmel vhodny do vybavi top vlasnosti
10 €

Multikľúč Longus 6 funkcií

Multikľúč Longus ∎ Imbus 3/4/5/6 mm ∎ Plochý skrutkovač ∎ Krížový skrutkovač
2 €

Mini Pumpa Beto dvojčinná s adaptérom na lopty

Mini Pumpa Beto dvojčinná s adaptérom na lopty ∎ Pre ventilky: FV, AV, DV ∎ Stav: nový
5 €

Multikľúč Sigma Medium 17 funkcií

Multikľúč Sigma Medium ∎ Multifunkčné vreckové náradie na bicykel Sigma Medium poskytuje všetko potrebné na núdzovú opravu bicykla počas cyklotúry ∎ Hmotnosť: 125 g ∎ Krížový skrutkovač ∎ Plochý skrutkovač ∎ Kľúč T25 ∎ Imbus: 2,5 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 ∎ Nitovač reťaze ∎ Centrovací kľúč pre 4 veľkosti niplov ∎ 2 mont. páky ∎ Otvárač fľiaš ∎ Rozmery: 96x48x11 mm
17 €

Super B Tb-Ws10

Nový nepoužívaný servisný stojan. Komplet príslušenstvo s taškou. Nevhodný dar :)
130 €

Predam novu centrovacku na kolesa

Predam novu centrovacku na kolesa tak ako je na foto. Centrovacia stolica sluzi ako pomocka na vycentrovanie kolies s vypletom.
160 €

BBB Btl-20L Pullstar

Na predaj nevyuzite Náradie na demontáž stredového zloženia typu ISIS a Octalink. Poistná skrutka proti vykĺznutiu náradia z osky. Extra dlhá verzia prenáša väčšiu silu. Pogumovaná ergo rúčka pre pevný úchop. Predĺžená verzia: 33cm.
12 €

Feedback sport pro-elite

Predám používaný servisný stojan na bicykle. Jedná sa o jeden z najlepších montážnych stojanov na trhu. Používaný v servise sporadicky ako náhradný. Top stav
180 €

Muc-Off Pressure Washer wapka na bicykel

Predám novu wapku špeciálne určenu iba na bicykle a motocykle. Vysokotlakový čistič Muc-Off Pressure Washer Large Box slúži ako súkromná umývačka.. Muc-Off Pressure Washer Large Box predstavuje kompletnú sadu na umývanie bicyklov a motocyklov. Obsahuje umývačku Muc-Off Pressure Washer, ktorá je vybavená 3 unikátnymi tlakovými nadstavcami, vďaka čomu nepoškodí žiadne ložisko ani citlivý povrch. Jej súčasťou je nadstavec pre bicykle bezpečný k ložiskám aj tlmičom, nadstavec pre motocykle s vyšším tlakom a nastaviteľný tlakový nadstavec, ktorý disponuje najvyšším tlakom a je tak vhodný na odolné nečistoty na pneumatikách aj na iných miestach. Umývačku stačí pripojiť na vodu a začať používať.
150 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up