Proteíny

Proteíny
Reklama MTBIKER shopu

Kompava LactoFree 90 500 g/15 dávok

Jednozložkový bezlaktózový proteínový nápoj obsahuje 90 % bielkovín, ktorých zdrojom je 97 % srvátkového proteínového izolátu (WPI). Má vysoký obsah bielkovín, minimálne množstvo tuku a sacharidov a je bez obsahu laktózy. 1 dávka (30 g) obsahuje až 3,5 g L-leucínu a 4,5 g L-glutamínu. Vyznačuje sa rýchlou vstrebateľnosťou (cca 1-2 hod), ktorá zaisťuje extrémne rýchly prísun aminokyselín do krvného obehu a následné spustenie anabolického procesu. Po zmiešaní s vodou má vizuálne číry vzhľad. BALENIE: 500 g (15 dávok) ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Odporúča sa užívať čo najskôr po tréningu, ideálne do 45 minút Kedykoľvek počas dňa na doplnenie kvalitných bielkovín Deti 7 – 14 rokov: 1 odmerka proteínu (15 g) 1 - 2 x denne Deti od 14 rokov a dospelí: 2 odmerky proteínu (30 g) 2 – 3 x denne PRÍPRAVA: Jednu dávku (30 g) prášku rozmixujte v 250 ml čistej vody alebo mlieka (pre zachovanie bezlaktózovej verzie použite bezlaktózové alebo rastlinné mlieko) a následne vypite. ZLOŽENIE: Základ: srvátkový proteínový izolát, soľ, vitamíny: C (k. L-askorbová), B3 (niacín; nikotínamid), E (DL-α-tokoferylacetát), B5 (k. pantoténová; D-pantotenát vápenatý), B6 (pyridoxín hydrochlorid), B2 (riboflavín), B1 (tiamín mononitrát), B9 (k. listová; k. pteroylmonoglu¬támová), B7 (D-biotín), B12 (kyanokobalamín); protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, sladidlo: sukralóza. PRÍCHUTE: Čokoláda-banán: základ + kakaový prášok 22 %-ný, arómy: banánová, prírodná smotanová Malina: základ + prírodné farbivo: betalaínová červená, vitamín C (k. L-askorbová), arómy: malinová, vanilková s vanilkovými strukmi UPOZORNENIE: Nie je určený pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte.
Nový produkt so zárukou
Cena: 17.40 €

Recovery Protein Shake 500g Chocolate+cacao

Dostupné 3ks (pri odbere viac sa vieme posunúť s cenou) Recovery Protein Shake - vysoký podiel sacharidov a bielkovín, obohatený o vitamíny a minerály, určený na podporu regenerácie a obnovu svalovej hmoty.
7 €

Nutrend Iso

Neotvorený špičkový proteín Nutrend Iso Whey Prozero je lahodný CFM srvátkový izolát obohatený o L-glutamín, vitamín B6 a komplex tráviacich enzýmov. Srvátkový izolát je rýchlo vstrebateľný proteín, ktorý sa vyznačuje vynikajúcim aminokyselinovým profilom s prirodzene vysokým obsahom BCAA. Pridaný vitamín B6 prispieva k správnemu energetickému metabolizmu, k správnej tvorbe červených krviniek a k zníženiu vyčerpania a únavy. Zmes tráviacich enzýmov Digezyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza) zlepšuje trávenie laktózy v prípade osôb, ktoré majú ťažkosti s trávením mliečneho cukru. Bielkoviny obsiahnuté v Iso Whey Prozero prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty ako aj k udržaniu zdravých kostí.
40 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up